Andrea Pomeje vsadila na hluboký výstřih. Na akci tak mnozí hosté nesledovali jen jeviště

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea pomeje
Zdroj: Profimedia

Muzikál Děti ráje byl dlouho očekávanou novinkou. Na jeho premiéru tak dorazila do Kongresového centra v Praze celá řada celebrit. Samozřejmě si taková situace vyžaduje také vhodné oblečení, takže se stal večer doslova přehlídkou slušivých ženských i mužských modelů.

Mezi těmi, kteří rozhodně zaujali, byla také Andrea Pomeje. Ta nikdy neměla se svým vzhledem problém a za své tělo se nestyděla, proto možná mnohé nepřekvapilo, že dorazila v šatech s hlubokým výstřihem. I tak byla ale pro mnohé doslova magnetem.

Mnoho mužů rozhodně nedokázalo odolat, a kdyby se při muzikálu v sále nesetmělo, byla by Pomeje možná rozptýlením, kvůli kterému by si polovina hostů muzikál ani neužila. Co na její model říkáte vy?

Po boku přítele

Pomeje vsadila při premiéře Dětí ráje nejen na hluboký výstřih, ale také na vášnivé barvy. V červených šatech vypadala její postava dokonale, a i když mnozí by už řekli, že byl dekolt trochu příliš, neukázala nic, co by neměla.

Její přítel vedle ní v černém obleku působil elegantně, a jako páru jim tak nebylo co vytknout. Možná je Pomeje trochu odvážná, nicméně, dámy, přiznejme si to, která by nebyla, kdyby ukrývala takovou ženskost?

andrea pomeje pritel

Zdroj: Profimedia

Pomeje i její partner zapózovali hned pro několik fotografií a podle jejich výrazů si večer oba užili nejen díky kvalitě muzikálu, ale také proto, že vyrazili do společnosti spolu. Za působivý model si jistě vysloužili obdiv mnoha dalších hostů.

Objevil se i Dejdar se synem

Mezi ty, kteří se dále na muzikálu ukázali a dost možná polichotili Pomeje nějakým tím komplimentem, patří i Martin Dejdar. Ten přišel v doprovodu svého syna Matěje. Opět dokázali, že svou podobu jen tak nezapřou.

martin dejdar matej dejdar

Zdroj: Profimedia

I když Dejdar starší má vlasy trochu více šedivé a zvolil i oblek stejné barvy, jeho syn je mu kudrnami na hlavě i bradě velmi podobný. Ten naopak sladil oblečení do černa. Oba si ale premiéru náležitě užili a podle úsměvů nelitují toho, že vyrazili společně.

Na muzikálu se objevila i celá řada dalších celebrit. Mezi hosty patřili například Jiřina Bohdalová, Karolína a Kristýna Plíškovy, František Janeček nebo Světlana Nálepková. Pokud i vás zajímá, jaký nový muzikál je, neváhejte a využijte jej jako příležitost ke kulturnímu zážitku.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články