Syn Martina Dejdara měl jeden velký sen. Táta ho podporoval, ale bohužel to nevyšlo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
Martin Dejdar
Zdroj: Profimedia

Martin Dejdar je nejen herec, ale také komik. Během pandemie se však nebál vzít i za jinou práci, stal se dokonce tváří rodinného baru, jehož název odkazuje na hercovu přezdívku.

Martin se nedávno vydal se svým synem Matějem do společnosti a ukázal ho na slavnostním otevření prodejny CBD Nano, kterou můžete navštívit v Praze. Nedá se tak popřít podobnost mezi otcem a synem.

Matěj neuspěl v zámoří, zkusil i kariéru herectví

Své štěstí zkoušel Matěj ve Spojených státech, kde chtěl rozjet kariéru hokejisty. Bohužel se svého snu ale musel vzdát, protože zjistil, že má dva zlomené obratle. To potvrdil super.cz sám Matěj Dejdar. Po návratu ze zámoří si ale zahrál po boku svého otce i dědy.

V prosinci loňského roku natáčel film Když prší slzy, kde dostal malou roli. „Už v létě jsem točil Stáří není pro sraby, kde Míša spolupracovala s režisérem Magnuskem a oslovila mě znovu. Asi jsem se osvědčil,“ usmíval se Matěj a zmínil tak režisérku Michaelu Semelu.

martin dejdar syn matej

Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Herectví se ale nechce věnovat na profesionální úrovni. Rád by totiž dodělal vysokou školu. Má také dlouholetou přítelkyni, která se věnuje modelingu, Slovenku Sofii Sekelovou. Společně dokonce navrhli kolekci tepláků.

Chce dostudovat psychologii

Pomáhá také v rodinném baru, který jsme již zmínili. Ještě během pandemie ale nikdo nevěděl, jestli bude bar otevírat, nebo zůstane zavřený. Matěj měl tak plány dostudovat psychologii.

„Mám za sebou asi dva měsíce na University of New York, ale přerušil jsem studium kvůli jiným věcem a nevěděl jsem, jestli studovat chci. Ale rozhodl jsem se, že ano, takže se zase vrátím do prvního ročníku,“ vysvětlil syn slavného českého herce a baviče.

Ještě v roce 2019 to vypadalo nadějně, Martin Dejdar podporoval svého syna v jeho hokejové kariéře. V NHL ale neuspěl, zahrál si pouze v několika nižších soutěžích, a nakonec musel hokej opustit kvůli bolavým zádům.

Jeho zdraví mu tak nedovolí znovu naskočit do rozjeté kariéry a s hokejem musel nakonec seknout úplně. Pokud se mu ale podaří vystudovat psychologii, rozhodně se ve světě neztratí.

Otec i syn jsou přesto zklamaní, že Matějovi jeho sen nevyšel. Martin na synově kariéře v zámoří totiž několik let tvrdě pracoval. Ale třeba Matěje v budoucnu čeká daleko příjemnější kariéra.

Zdroj: Super.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články