Figuruje ve stejné kauze jako Babiš. Shakira si však v klidu špulí zadeček v posilovně

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
shakira
Zdroj: vipflash / Shutterstock.com

Ten hlas. To tělo. Ty vlasy. Kolumbijská zpěvačka Shakira je zkrátka dokonalá. Milují ji jak náctileté puberťačky, tak jejich babičky. Přestože za šest let oslaví padesátku, její postava vypadá zkrátka perfektně a rozhodně to nevypadá, že se chystá do důchodu.

Zpěvačka Shakira ráda dráždí svými žhavými fotkami a její sociální sítě jsou plné žhavých fotek.

Nicméně nikdy nepůsobí urážlivě či vyzývavě, fotky jsou vždy stylové, i když odvážné. Shakira zkrátka ví, jak zaujmout a rozhodně se nebojí k tomu používat i své ženské křivky.

Náhodná návštěva v tělocvičně

Přesně tak vypadají i její nejnovější fotky pro americký magazín Cosmopolitan. Na nich má stříbrné body, černé silonky a vysoké černé kotníčkové boty.

Na jedné fotce je naproti zrcadlu opřena o velký míč. Její pevný zadeček je viděn v odraze zrcadla a její svůdný výraz mluví za vše.

Na svém instagramu poděkovala časopisu za to, že ji v tělocvičně navštívil a že u toho pořídil tak zábavné fotky.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Shakira (@shakira)

Přesto to ale nevypadá, že by se zpěvačka u focení nějak zapotila, naopak její dokonalý make-up a husté kudrnaté vlasy mluví o tom, že si nějakou dobu poseděla u kadeřnice a kosmetičky.

Je namočená v Pandora Papers?

Shakira by podle nejnovějších informací měla vydávat novou desku, a tak se snaží strhnout pozornost na svou hudbu.

Ta jde nyní ale stranou, protože zpěvačka je obviněna z daňových podvodů, stejně jako náš premiér Andrej Babiš figuruje v kauze Pandora Papers. V minulosti byla obviněna, že neodváděla ve Španělsku více než půl roku daně.

Obvinění ale odmítá. Bydlela sice na Bahamách, kde se daň z příjmu neplatí, Španělsko navštěvovala jen občas. Její manžel, fotbalista Gerard Piqué ale hraje za španělskou Barcelonu, což namítli žalobci.

Shakira ale není jedinou známou osobností, která má na svém kontě daňové průšvihy. Obviněni jsou třeba i modelka Claudia Schiffer, hudebníci Elton John, Ringo Star nebo Julio Iglesias.

Zdroj: Instagram, Cosmopolitan, BBC

Autor: Barbora TurkováSouvisející články