Šárka Vaňková je zamilovaná. S přítelem mají společný singl

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
sarka vankova
Zdroj: foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Je to již 17 let, kdy se o Šárce Vaňkové dozvěděla veřejnost. Jako mladičká se přihlásila do prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, kde skončila na druhém místě hned za Anetou Langerovou.

Během 17 let se samozřejmě neskutečně proměnila. Z puberťačky vyrostla krásná žena, která už ví, co chce. Za sebou má nejen pěvecké úspěchy, ale také několik vztahů se slavnými osobnostmi. Dnes je spokojená vedle Richarda Nálepy, kterého nedávno vyvedla do společnosti.

Po nevydařených vztazích se stáhla do ústraní

V roce 2004 by ani samotnou Šárku nenapadlo, že se v soutěži dostane tak daleko. Probojovat se do finále je velký úspěch a rozhodně nebyla ostuda skončit druhá. Diváci sice dali přednost Anetě, ale Šárka poznala svět showbyznysu také a nebyla to jen hvězdička, o které za rok nebude nikdo vědět.

Po několika letech se odstěhovala na Slovensko a stáhla se z veřejného života, nyní se znovu začíná na veřejnosti objevovat, a to po boku svého nového partnera Richarda. Podle deníku Šíp Šárka zpěv miluje, ale pořád ho bere jen jako koníček.

„Svoji profesi jsem vyměnila za koníčka, a proto si dnes můžu s klidem vybrat, kde si zazpívám, co udělám a co řeknu. Nechci být na hudbě finančně závislá. Našla jsem se i v jiných odvětvích,” svěřila se Šárka.

V médiích ale byla hodně vidět hlavně kvůli svým vztahům, které nevyšly. Možná proto se stáhla a raději se společenským akcím vyhýbala. Vaňková si o sobě musela přečíst v novinách hodně lží a lepší bylo se vůbec neukazovat. Soukromí si teď hlídá více než kdy dřív.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Richard Nálepa (@richard_nalepa)

S Richardem randí už přes rok, mají spolu písničku

Ačkoliv jsou spolu více než rok, Šárka svého Richarda vyvedla na veřejnost až před několika dny. A rozhodně nešetří superlativy, když se jí někdo zeptá, jak to vypadá s jejich láskou. „Jsem šťastná ve vztahu s Richardem, neskutečně talentovaným muzikantem a zpěvákem.“

„Už jsem vyrostla z toho dělit se o své soukromí s celým světem. Prošla jsem si těžkým a bolavým obdobím,” přiznala česká hvězda. „Jsem teď srovnaná a je to velkou měrou díky jemu a mé rodině. Potkali jsme se náhodou, spojila nás hudba a celý průběh vypadá jako z filmu.“

S partnerem nazpívali společně také duet, a to již v loňském roce. Píseň se jmenuje Blízko a samozřejmě k ní nesmí chybět videoklip. Vyšel v říjnu, kdy Šárka i Richard slaví narozeniny, nadělili si ho jako dárek. Vedle Richarda zpěvačka jen září a snad jí to tentokrát vydrží.

Autor: Raina TomanováSouvisející články