Ivana Jirešová vyrazila do společnosti s krásnou dcerou. Její svůdný výraz musel odrovnat všechny přítomné

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ivana jiresova
Zdroj: Profimedia

Herečka Ivana Jirešová si dceru Sofii doslova vymodlila. Sice to po rozvodu s manželem neměla v boji o ni snadné, ale dnes je rozhodně ráda za to, že má v rodině někoho takového. Dospívající dívka sice má tak trochu svou hlavu, ve společnosti ale dělá mamince jedině radost.

Premiéra muzikálu Láska nebeská přilákala samo sebou spoustu známých tváří, a není tak divu, že i Jirešová se objevila mezi hosty. A její šestnáctiletá dcera jí doprovázela s úsměvem na rtech. Mnozí se nestačili divit tomu, jak roste Sofie do krásy.

Sofie se chce podle všeho po vzoru své maminky stát herečkou, zřejmě i proto si takovou velkou slávu nenechala ujít.

Herectví v krvi ale není to jediné, co mají obě společné. Sofie je totiž mimo jiné také kráska po mamince a společné rysy se u nich nezapřou.

Mamince už přerůstá přes hlavu

Ivana Jirešová zvolila na premiéru muzikálu bílou halenku a do béžové barvy laděnou kabelku. Její dcera sice oblékla černé triko, ale zmírnila barvy šedým kardiganem. Na fotce se Jirešová usmívá, zatímco její dcera vsadila spíše na výraz našpulených rtů typický pro její generaci.

jiresova dcera

Zdroj: Profimedia

Celý vzhled doplnila kostkovanou ledvinkou přes rameno umístěnou na hrudi, která se dnes nosí a rozhodně není na společenské akci žádnou ostudou. Maminku už dcera o půl hlavy přerostla, přesto je vidět, že jsou jedna rodina a že přišly na premiéru společně. Doufáme, že si ji také naplno užily.

Obě ženy působí na jednu stranu trochu kontrastně, ale na tu druhou spolu dokonale ladí, a je jasné, že jejich přítomnosti na muzikálu si všiml nejeden host. Těch hvězdných se přitom na premiéře objevila celá řada.

Kritická maminka?

Když se Sofie připravovala na konzervatoř, musela si podle médií najít jinou učitelku než svou maminku. Ta podle všeho byla příliš kritická a Sofie se s ní nedokázala učit. I když z toho nebyla Ivana nadšená, nakonec musela ustoupit.

Je maminka kritická i v ostatních ohledech? Nevypadá to, že by své dceři mluvila do toho, co si na sebe má, nebo nemá vzít do společnosti. Spíš to působí tak, že má Sofie poměrně tvrdou hlavu a ne vždy poslechne matčina slova.

Na druhou stranu je pro ni ale maminka prý velkým vzorem a z každé její rady si něco málo vezme. A tak by to koneckonců mělo být – člověk musí poslouchat rady starších a zkušenějších, neměl by si ale zároveň nechat úplně mluvit do života.

Zdroj: Blesk, Profimedia, expres.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články