Patricie Pagáčová zazářila na Slavíkovi v rudé. Vynesla opravdu prvotřídní model

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Pagacova Patricie
Zdroj: Nextfoto

Hudební anketa Český slavík 2022 se opět dostala zcela do gesce televize Nova. Slavnostní galavečer plný hudebních vystoupení si tak nenechala ujít celá řada celebrit. Byla mezi nimi i herečka Patricie Pagáčová, která ve svých šatech dokázala, že je snad stále krásnější.

Anketu Český slavík si po loňských peripetiích, kdy ji převzal miliardář Karel Janeček, přebrala televize Nova. Ta připravila k oslavě svátku české hudby pořádně opulentní večer.

Moderátoři Ondřej Sokol, Aleš Háma a Tereza Pergnerová se na pódiu střídali s oceněnými i s vystupujícími hvězdami. Mezi nimi byla například kapela Olympic, Lucie či Vojta Dyk.

Slavíka navštívila řada slavných osobností

Hvězdy ale nebyly přítomny jen na pódiu, ale také pod ním. V hledišti seděly nejen slavné zpěvačky a zpěváci, ale také další celebrity z českého showbyznysového rybníčku.

Na slavnostním galavečeru se tak objevil například MMA zápasník Karlos Vémola s manželkou Lelou, modelka Andrea Kalousová či herec Richard Genzer.

Nikoho příliš nepřekvapilo, že mezi pozvanými byla i herečka Patricie Pagáčová. Ta je nejen stálicí TV Nova, ale také někdejší porotkyní Česko Slovenské SuperStar. K hudbě má tak velmi blízko.

Kráska v rudém

Patricie každou svou návštěvou ve společnosti dokazuje, že je snad krásnější a krásnější. Z relativně nevýrazné dívenky z Ulice totiž vyrostla nádherná žena.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

To dokázala i v sobotu na Slavících. Ve svých rudých šatech byla zkrátka nepřehlédnutelná. Hluboký dekolt a zajímavé aplikace na ramenou dělaly ze šatů opravdu prvotřídní model. Ten herečka navíc doplnila rudou rtěnkou a zlatým psaníčkem.

Sledující pěli na herečku ódy

Fotografií, kde je zachyceno, jak moc jí to sluší, se pochlubila na svém instagramu. Její sledující tak v komentářích nešetřili komplimenty, a to zcela zaslouženě.

„Patricie, strašně vám to sluší. Je vidět, že to berete s úctou oproti jiným,“ napsala jedna z jejích fanynek. „Nádherné šaty, moc Vám to sluší,“ myslí si sledující Regina. „Jedna z nejkrásnějších žen večera,“ shrnula trefně Michaela.

Zdroj: Instagram, Blesk, Deník

Autor: Markéta MladáSouvisející články