Nikol Leitgeb se splnil díky Leoši Marešovi velký sen. Její syn z toho ale zřejmě nadšený nebude

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Leitgeb Nikol
Zdroj: Profimedia

Nikol Leitgeb se pochlubila svým sledujícím na instagramu, že se jí splnil životní sen. S uskutečněním jejího velkého přání jí pomohl její kolega z rádia Leoš Mareš. Ten ji totiž vzal na nahrávání Jiřího Korna. Zůstává otázkou, co jí na to řekne její pětiletý syn, který slavného zpěváka doslova miluje.

Nikol Leitgeb je herečka a moderátorka. Společně se svými kamarádkami z tria 3v1 moderují vlastní show na rádiu Evropa 2. Tam se často potkává s Leošem Marešem, který na rádiu rovněž vysílá.

Leoš Nikol pořádně překvapil

Právě on zařídil známé inluencerce setkání, na které zřejmě nikdy nezapomene. Pozval ji totiž do nahrávacího studia, kam za okamžik dorazil Nikolin velký idol — zpěvák Jiří Korn.

Populární zpěvák si dokonce s oběma moderátory zazpíval. Sympatická blondýnka se se svým jedinečný zážitkem pochlubila ve svých instagramových stories.

Korn stále tančí jako zamlada

Do příspěvků pak přidala video, které ve studiu pořídila. Je na něm zachycen Leoš Mareš právě s Jiřím Kornem, jak tancují na jeden z jeho největších hitů — Žal se odkládá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Jak je vidět, slavný zpěvák známou choreografii z videoklipu, kde vystupuje v bílém obleku a s bílou bekovkou, i po více jak 40 letech stále dokonale ovládá.

Syn jí bude pořádně závidět

Nikol si vzácnou návštěvu pořádně užila. Zřejmě ji doma ale čekal velký problém. Ona totiž není největším fanouškem Jiřího Korna v rodině.

Tím je totiž její pětiletý syn Mathias, který má na instagramu přezdívku Radovan. Nikol se několikrát pochlubila videem, kde její malý syn podle videoklipu nacvičuje tuto choreografii. Dokonce mu u toho nechyběla ani typická bekovka.

Moc dobře si jsou této skutečnosti vědomi i její fanoušci. „Chudák Mates,“ napsal sledující Aleš. „Zajímala by mě reakce Radovana, když TO zjistil,“ napsala Klára. Tak snad mu Nikol koupí alespoň lístek na koncert, který Korn v nejbližších dnech chystá.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Markéta MladáSouvisející články