Vondráčková s Vojnarem si napravili reputaci z minulého módního faux pas. Na premiéře muzikálu jim to seklo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vondrackova vojnar
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar jsou párem teprve krátce. Už si ale stihli vystřihnout ve společnosti pěknou ostudu tím, v jakém outfitu se ukázali na akci Czech & Slovak PhotoGirl 2021. V pestrobarevných sakách a otrhaných džínách se k sobě sice hodili, ale jinak to byl spíš velký trapas.

Brzy ale dostali příležitost si svou reputaci vynahradit. Na premiéře muzikálu Láska nebeská se objevili bok po boku a ti, kteří očekávali opět nějakou šílenost z jejich strany, byli příjemně překvapeni. Zpěvačce i moderátorovi to totiž tentokrát náramně slušelo.

Zvolili skutečně společenské oblečení, jak se sluší a patří, takže na sebe opět přilákali zraky mnohých. Zatímco na minulé akci to bylo spíše v negativním slova smyslu, tentokrát zaujali pozitivně a zaslouží si pochvalu.

Modrá a černá

Petr Vojnar zvolil na premiéru muzikálu šedé džíny, které ale ve spojení s bílou košilí a černým sakem působily dostatečně společensky. Jeho partnerka se ukázala v delších modrých šatech. Tentokrát žádná přeplácanost a barevnost.

Ukázalo se, že sázka na jednoduché barvy se vyplatila. Usměvavý pár vypadá šťastně a o zamilovanosti těchto dvou nikdo nepochybuje. Bývalý partner Vondráčkové hokejista Plekanec nedávno oslavil sňatek s novou partnerkou, bylo tak na čase, aby i Lucie ukázala, že někoho má.

 

Zdá se, že jim to s Vojnarem klape. Ve společnosti jsou neustále spolu a vlastně i komický outfit z předešlé akce je tak trochu důkazem toho, že jsou oba dva stejní blázni, kteří se nebojí být jiní. Uvidíme, jak se jejich vztah bude vyvíjet dál.

Společně v Bratislavě

I na další společné fotce, kterou pár sdílel v médiích, to Vondráčkové s Vojnarem sluší, Jsou sladění tentokrát do světle modré barvy. Navštívili společně Bratislavu a bez fotografické památky se to jednoduše neobešlo.

Vojnar si na sebe vzal světle modrou kšiltovku a mikinu s kapucí, Vondráčková modrý svetr doplnila ještě džínovou bundou. A na téhle fotce se oba zamilovaní lidé usmívají a opět potvrzují, že se k sobě skvěle hodí.

„Hezká holka to vždycky byla a je. Spíš mě překvapilo, jaká je povahově. Z médií člověk získá úplně jiný obraz. Myslel jsem, že je to nějaká primadona. Je to naprosto normální holka, v uvozovkách obyčejná, přesto, že není obyčejná. Holka, která má ráda srandu, na nic si nehraje, je příjemná, všemu otevřená,“ ohodnotil Vojnar svou partnerku v rozhovoru pro Super.cz.

Zdroj: Profimedia, Super.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články