Módní peklo: Lucie Vondráčková a její přítel vyrazili do společnosti v šílených outfitech

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
vojnar vondrackova
Zdroj: Profimedia

Nový vztah Lucie Vondráčkové s moderátorem Petrem Vojnarem už byl zpečetěn i na společenské akci. Bok po boku se ukázali na události Czech & Slovak PhotoGirl 2021. Ačkoliv měli oba rozdílné role, v průběhu večera už bylo všem jasné, že k sobě skutečně patří .Se svými outfity však šlápli pořádně vedle.

Vondráčková s Vojnarem se dali dohromady poté, co spolu natáčeli hudební klip. Pár týdnů se o jejich lásce jen šuškalo, pak ji zpěvačka přiznala Blesku.

Moderátor, který kdysi působil v chlapecké skupině T-Boyz, už také o expartnerce Tomáše Plekance nemlčí. Oba si užívají jeden druhého, jak ostatně zachytili i fotografové, jimž se podařilo nafotit jejich zamilovanou líbačku.

Pracovně, ale spolu

Bylo tedy jen přirozené, že se pár objeví bok po boku na nějaké té akci. Stala se jí událost Czech & Slovak PhotoGirl 2021. Nevyrazili ale jako hosté, nýbrž vlastně pracovně.

Vojnar totiž celou událostí provázel a jeho milá usedla v porotě. Na to, že se jednalo o event modelingové agentury, se ani jeden z dvojice moc nevyšvihl. Spíše naopak. To, co vynesli do společnosti, nebylo daleko od módního pekla.

vondrackova vojnar

Zdroj: Profimedia

Pár si vzal na sebe vzorovaná saka. Zatímco Vondráčková zvolila potisk barevných hvězdiček, Vojnar se odvázal ještě více. Oblékl totiž bílý svršek s komiksovým potiskem, takže působil ještě extravagantněji.

Zpěvaččino sáčko ale nevypadalo úplně foremně, střih jí příliš nesedl a světlé džíny také nebyly to pravé ořechové.

Tohle se prostě nepovedlo

Vondráčková s Vojnarem spolu laškovali, jak je vidět na fotografiích, ale rozhodně nevypadali sladěně. Možná to měli v úmyslu, ale zkrátka se to nepovedlo, posuďte sami.

O oblečení ale samozřejmě v partnerství nejde, oba na snímcích vypadají velmi spokojeně a evidentně se bavili. Uvidíme, jakými módními kousky zkusí oslnit příště.

Zdroj: Profimedia

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články