Vincent Navrátil se rozešel s partnerkou. Přiznal to po vášnivé líbačce s hereckou kolegyní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vincent navratil
Zdroj: Profimedia

Ještě nedávno se Vincent Navrátil pyšnil společnými fotografiemi se svou přítelkyní Anetou. Na zářijové premiéře filmu Spolu se ukázali sladění a nezdálo se, že by mezi nimi byly nějaké vztahové problémy. Pak ale přišlo vyhlašování Slavíků, Navrátilova líbačka s Annou Kadeřávkovou a následně prohlášení o tom, že s Anetou už Vincent dva měsíce nechodí.

Předávání cen divácké ankety je každým rokem pro celebrity velkou akcí. Ta ale nekončí pro slavné koncem přímého přenosu v televizi. Většina hvězd si pak ještě užívá večírek, na kterém se mnohdy dějí velké věci.

A právě završení večera, které se podařilo zachytit serveru Expres, vedlo nakonec k nečekanému doznání. Vincent Navrátil totiž oznámil, že s Anetou, která byla několik let jeho přítelkyní, už spolu nejsou. A to na základě videa, na kterém se líbá s Annou Kadeřávkovou.

Už spolu nejsme

Když se na internetu objevilo video, ve kterém se Vincent Navrátil s Annou Kadeřávkovou vášnivě líbají, mnoho fanoušků to z hercovy strany bralo jako podraz na jeho partnerku. On ale o den později vše uvedl na pravou míru.

Na sociálních sítích přiznal, že je nezadaný, takže nedělal nic, co by se mělo kohokoli dotknout. „Rád bych novináře ve světle včerejších událostí informoval o faktu, že s Anetou už skoro dva měsíce netvoříme pár,“ napsal.

anna kaderavkova

Zdroj: Profimedia

Dodal, že by si přál, aby se celá věc více nerozebírala. „Děkuji za pochopení a prosím o respektování soukromí. Primárně jejího,“ uvedl. Zdá se tak, že se rozešli alespoň minimálně v dobrém, když se své bývalé partnerky takto zastal.

Co z toho bude?

Vincent už sice přítelkyni nemá, jak to má ale nyní tedy s Kadeřávkovou? Na Slavících se celý večer tvářili jako velmi dobří kamarádi a tvrdili, že mezi nimi nic není. Venku při čekání na taxíka se ale ukázalo, že je to celé jinak.

Pár nejprve vedl normální hovor, pak ale herec začal influencerku líbat. A ona se tedy rozhodně nebránila. A nešlo o krátký nevinný polibek, takže by se dalo očekávat, že bude mít celá situace nějakou dohru.

Nicméně podle informací Blesku odjeli nakonec domů každý sám, takže zůstalo jen u zmíněné líbačky. Fanoušci teď nejspíš budou muset na další vývoj dění čekat. Potom, co se nechal Vincent při zážitku s Kadeřávkovou takto chytit, si ale nejspíš dá mladý herec teď na média pozor.

Zdroj: OnlyU, Expres, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články