Andrea Růžičková ukázala své roztomilé syny. Někdy je z nich však na nervy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea ruzickova
Zdroj: Profimedia

Děti jsou starost, ale především obrovská radost. A i když je třeba člověk pracovně vytížený, najde si na ně vždy čas, zlepší mu den a vyčarují mu úsměv na tváři už jenom tím, že existují. Tak to má alespoň slovenská herečka a modelka Andrea Růžičková.

Její mateřská láska k synům je obrovská. Dokonce tak moc, že se o ni rozhodla podělit se svými fanoušky na Instagramu. Na sociální síti zveřejnila fotku, na které jsou její dva chlapci zachyceni v rámci podzimních radovánek mezi kalužemi čerstvě po dešti.

První syn Tobiáš se narodil v roce 2017, jeho mladší bratr Jáchym přišel na svět před dvěma lety. I když jsou chlapci ještě prckové, už mají mnoho rozumů a hlavně starší Tobiáš si uvědomuje, že bratr je pro něho v životě důležitým člověkem. „Dva jsou víc než jeden, že jo, mami?“ zeptal se prý dokonce nedávno Růžičkové.

Ano, tak to je

„Ano, tak to je. Dvakrát víc všeho. Dobrého, zlého, jednoduchého i toho složitého. Za slunce i za deště. Ráno i večer. Včera, dnes i zítra,“ napsala herečka u roztomilé fotky. Popsala tím dokonale, jaké to je být dvojnásobnou maminkou. I když to vyžaduje hodně energie, dvojitá radost za to stojí.

„Někdy jsem z nich na nervy a mám pocit, že vyletím až do vesmíru na oběžnou dráhu. Jindy jsem zase na obláčku, který se mnou pluje láskyplným nebem. Je to jízda. Bez airbagu,“ vysvětlila své smíšené pocity, které se ale ve výsledku jeví jako pozitivní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Ruzickova (Kerestesova) (@andrea__ruzickova)

„Díkybohu za tenhle svět, ve kterém už to nejsem jenom JÁ, ale jsme to MY,“ dodala v závěru svého popisku. Jak z jejích slov, tak z fotografie dýchá na fanoušky rodinná pohoda, které je třeba si vážit a náležitě ji ocenit. A o to se hereččini sledující rozhodně snaží.

Všude stejné

„Je to krásně napsáno, Andrejko,“ usmívá se jedna z fanynek. Další vzápětí dodává: „U nás je to podobné. Mám dvě dcerky, rok a půl od sebe.“ Zdá se, že v rodinách, kde mají lidé dvě děti, je to vždy velmi podobné. Děti jsou jednoduše náročná starost, která za to ale stojí.

„I já mám dva chlapce s ročním rozdílem. Když byli menší, byl to s nimi tedy pořádný záhul. Teď už naštěstí dělají jenom radost. Ale až přijdou do puberty, bude se ještě jistě na co těšit,“ směje se další zkušená maminka a zároveň varuje Andreu před tím, co ji čeká.

Krásná fotka si na Instagramu vysloužila přes 1000 srdíček a je jasné, že s nějakým tím životním příběhem se herečka ještě určitě svěří. Pokud na to tedy bude mít dostatek času. Starost o dva raubíře totiž vyžaduje hodně trpělivosti a je jasné, že společně s kariérou celebrity toho má Růžičková i tak dost.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články