Andrea Verešová oblékla zlaté plavky, které zakrývají jen to nejnutnější. Vypadá v nich famózně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: David Kundrát, Marek Pátek/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Andrea Verešová rozhodně nepatří do starého železa. Má postavičku jako lusk, kterou se nebojí ukázat nejen svému partnerovi, ale také svým fanouškům na instagramu.

I ve svém věku se ukazuje nejen na internetu, ale předvádí spodní prádlo. V červnu oslavila již 41 let, ale její postavu jí mohou závidět i o generaci mladší modelky. Kromě modelingu se věnuje také herectví a občas moderuje společenskou akci.

Svou sexy postavu může ukazovat i po čtyřicítce

Je to zakladatelka nadačního fondu Andrey Verešové Pomáhejte dětem společně. První úspěch slavila po vítězství v Elite Model Look, protože ji to v kariéře posunulo až do daleké Paříže. V zahraničí působila jako modelka několik let.

Andrea je se svými sledujícími na instagramu v kontaktu velmi často. Nebojí se postovat odvážné fotografie, některé by možná měly být pouze pro oči jediného muže. Krásná Slovenka je vdaná za Daniela Volopicha, se kterým je v manželství již od roku 2007.

Naposledy se předvedla nejen v krásných šatech, ale také v plavkách. I když už je dávno po plavkové sezoně, Andree to nevadí, protože si kdykoliv může vyjet za hranice k moři. Navíc si díky jejím promo kódům můžete stejné plavky zakoupit i vy.

Oblékne si krásné šaty i pohodlnou teplákovku

Na fotografii má modelka krásné zlaté plavky, které zakrývají opravdu jen to nejnutnější. Kalhotky jsou spojené jen tenkými provázky, stejně jako trojúhelníky bikin. Sexy póza nesmí chybět a fanoušci, hlavně ti mužského pohlaví, jdou do kolen.

Fotografii ale komentují také ženy, které závidí Andree její postavu. Navíc se jim líbí také její úsměv, který oslní každého muže. Kromě plavek předvedla také svůdné stříbrné šaty. Hluboký výstřih, sandálky na podpatku a také zajímavé prostředí – to všechno umí slovenská modelka prodat.

Kromě krásných večerních šatů nebo plavek se ale nebojí v rámci reklamy sáhnout také po pohodlnějším oblečení, například teplákové soupravě. Zvláště v podzimním období. Andree to prostě sluší za každých okolností, její kočičí oči nemůže nikdo přehlédnout, stejně jako další přednosti.

Nicméně se netají tím, že některé své snímky upravuje. Fanouškům to sice nevadí, někdy je to ale jasně viditelné, proto se na ni zlobí. Pravdou ale je, že to s úpravami nepřehání a opravdu má postavu, jakou prezentuje. Však za ní stojí tvrdá dřina v posilovně a také střídmý jídelníček.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články