Manželka mu dovolí milenku. Václav Knop přiznal, že toho využívá

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vaclav knop
Zdroj: Profimedia

Václav Knop se objevil nejen v seriálu Hospoda, který je všem notoricky známý, ale objevuje se také v primáckém seriálu Slunečná. Ve skutečnosti je to člověk, který se netají svým vztahem k ženám.

Ve vztazích se podle svých slov neomezuje, jeho manželce nevadí, že má milenky. Nedávno přiznal, že tentokrát je ta další o třicet let mladší. Ve Slunečné herec Knop hraje profesora Vacka, který je svým nepříjemným chováním trhem v oku nejen svým kolegům.

V běžném životě je to sympaťák milující ženy

I když už patří mezi sedmdesátníky, rozhodně si umí užívat života. „Když mě nějaká chce, já se nebráním, mám mladší partnerku,“ řekl herec na premiéře muzikálu Robinson Crusoe, kde také řekl, že jeho partnerce je 40 let. Přiznal také, že věk se hodně mění podle toho, jakou partnerku zrovna má.

Herec je ženatý s kosmetičkou Leonou, ta mu dovoluje jeho avantýry a prý jí to nevadí. „Mám volnost, můžu si jít s kým chci, kam chci. S manželkou jsme se takhle domluvili. Rozumně a inteligentně. Já jí dal taky volnost. Je to oboustranné. Žijeme spolu v jednom bytě, vše je mezi námi v pořádku,“ řekl Knop pro Super.cz.

S Leonou je herec v manželství dlouhých dvanáct let, během nichž se jejich vztah samozřejmě postupně proměnil. „My jsme se objali a řekli jsme si, že to už stačí. Nechci zacházet do velkých detailů. V podstatě je to tak, jak to v životě bývá,“ prozradil vyhýbavě Václav.

„Zatím se rozvádět nebudeme, tyto věci pro mě nejsou důležité,“ dodal k tomu. Kromě herectví se Knop věnuje také dabingu, znát ho můžete například ze seriálu M*A*S*H, kde mluvil jako major Burns.

Pro herce to není první manželství

Podle Knopa je nutné si život užít, protože až umře, už se mu život nevrátí. Proto ho miluje a užívá si ho plnými doušky včetně sexuálních radovánek a všeho, co k tomu patří. Oblíbený herec byl ženatý už předtím. Oženil se s herečkou Kateřinou Frýbovou.

Manželství dlouho nevydrželo, protože Kateřina utekla s režisérem jednoho českého pořadu. Herec se následně oženil s lékařkou, která mu také utekla, a poté skončila v Austrálii, kam s sebou vzala také jejich dceru. S tou Václav mluví hlavně přes Skype a další aplikace.

Umělec je to všestranný, věnuje se režii a také namlouvá audioknihy. Jeho hlas je známý také cestujícím, kteří využívají služeb vlaku. Na různých nádražích upozorňuje na příjezdy a odjezdy spojů.

Zdroj: sip.denik.cz, super.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články