Dara Rolins si užívá poslední dny u moře a sluníčka a fascinuje dokonalou postavou

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

V České republice sice stále přetrvává krásné počasí a obyvatelé si mohou užívat příjemné babí léto, ale na teploty u moře to samozřejmě nemá. Možná i proto se zpěvačka Dara Rolins rozhodla vyrazit na dovolenou.

Dara Rolins vyrazila k moři za teplem do Spojených arabských emirátů. Z nich se fanouškům pravidelně hlásí a často jim nasdílí fotku, kterou jí její sledující závidí.

Dara si dovolenou zřejmě užívá. Pochlubila se třeba fotkou bez make-upu, kde je vysmátá a šťastná.

Užívá si sluníčka i moře

Zpěvačka si dovolenou určitě zasloužila a navíc si sama potřebovala odpočinout, což potvrdila i v příspěvku. Všechno hezké se ale krátí, a tak se krátí i Dařina zahraniční dovolená, a proto se co nejvíc teď zdržuje v blízkosti slunce.

„Eště pár dní v teple, takže sa z pochopiteľných a praktických dôvodov zdržujem v blízkosti slnka a vody,“ napsala zpěvačka a doplnila k tomu emotikony plavek, slunce, čtyřlístku a další.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Že by Dara myslela na současnou volební situaci v Čechách, nebo se celkově netěší na návrat do reality, který pro většinu bývá pořádně náročný? Ať tak či onak, zpěvačce její možnost zůstat ještě nějakou dobu v teplých krajinách velmi závidíme.

Postava snů

Dara na fotce neukázala jen široký úsměv, ale také dokonalou postavou, kterou se necelé dva roky před padesátkou pyšní. A nutno dodat, že takové tělo by jí mohla závidět i kdejaká dvacítka.

A zřejmě jí závidí i její fanynky, které nešetří komplimenty a obdivují ji za to, jak nádherná je.

Zpěvačka je známá tím, že její tělo je opravdu neskutečně štíhlé. Ona ale říká, že za to nemůžou hodiny vydřené v posilovně, ale dobrá genetika. Sama řeší především jídlo.

„Jsem na sebe extrémně přísná, zodpovědná a o mé pevné vůli se tradují legendy,“ směje se sama sobě.

Ví, že jíst se musí, ale rozhodně byste u ní v pátek večer nenašly brambůrky, pizzu a sladké nápoje. Jedním dechem ale dodává, že by všichni měli hlavně poslouchat své tělo a dát mu to, co mu vyhovuje.

Autor: Barbora TurkováSouvisející články