Neodolatelný Josef Laufer byl v mládí lamačem dívčích srdcí. To jeho ale už 50 let patří jedné ženě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri laufer
Zdroj: Profimedia

Josef Laufer už rok a půl leží v nemocnici v umělém spánku. Spekuluje se o tom, zda se z něho vůbec někdy probudí. Jeho manželka to v současné chvíli rozhodně nemá snadné. Přesto médiím prozradila mnoho detailů z jejich společného života a představila Laufera jako dokonalého chlapa.

V mládí byl prý lamačem ženských srdcí. Ona je proto šťastná, že si vybral právě ji a zůstal jí věrný i přesto, že se prý na něho mnoho jiných žen lepilo. Svůj šarm neztratil ani v pozdějším věku. S manželkou Irenou jsou spolu už přes 50 let.

Nikdy se nikde příliš nemluvilo o tom, jak se Irena s Josefem potkali. Známý je pouze fakt, že dělala kostýmní výtvarnici u mnoha českých her, a pravděpodobně se tak potkali v branži. V posledních letech je ale samozřejmé, že se na ni média zaměřila.

laufer manzelka

Zdroj: Profimedia

V dobrém i zlém

Pár si společně prošel mnohými strastmi. Je pravděpodobné, že jako u všech i u nich občas došlo k nějaké té rodinné hádce, žádná ale nestála za to, aby si kdokoli dovolil pochybovat o jejich vztahu. Nejhorší to pro Laufera bylo v roce 2016, kdy jeho žena skončila v nemocnici.

Tehdy byl vyděšený, bál se o její zdraví, médiím ale odmítl říci, co přesně se stalo. Přesto bylo vidět, že svou ženu miluje a že jde možná i o něco vážného. Mluvilo se o tom, že Irena prodělala mozkovou mrtvici a dokonce musela být nějaký čas připojena na dýchací přístroje.

Nakonec se z toho dostala a role se prohodily. V současné době je v nemocnici její muž a ona je ta, která se o něho bojí. Jak to nakonec dopadne, není jasné, lékaři ale dělají maximum a především čas ukáže, zda se nakonec Laufer probere a jak na tom bude.

laufer manzelka

Zdroj: Profimedia

Nikdy jí nebyl nevěrný

Laufer sám vždy tvrdil, že i když mu mnohé ženy padaly k nohám, on nikdy nepodlehl a své manželce zůstal věrný. I kdyby tomu snad někdo nechtěl věřit, žádná nevěra se u něho nikdy neprovalila, a je tak velmi pravděpodobné, že jeho manželství s Irenou opravdu bylo v tomto ohledu vždy bezproblémové.

Irena se nedávno kvůli koronaviru potýkala sama s hospitalizací v nemocnici, takže za svým mužem ani nemůže na návštěvu. Jejich dcera Ester se proto snaží dělat maximum, aby spolu byli manželé alespoň v nějakém kontaktu.

„Mámu tátovi nahrávám a pouštím mu její hlas, ale teď jsem se rozhodla, dokud covid nezačne zase řádit, že ji k němu asi vezmu,“ svěřila se deníku Blesk. Rodina se rozhodně potýká s velmi složitou situací, a pokud všechno dobře dopadne, všem třem jim spadne obrovský kámen ze srdce.

Zdroj: kafe.cz, sip.denik.cz, news.sk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články