Andrea Verešová zapózovala v bikinách na jachtě. Takhle vypadá bohyně krásy, rozplývají se fanoušci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

Andrea Verešová se proslavila především jako modelka, která po vítězství v soutěži Elite Model Look získala příležitost pracovat také v zahraničí. Tu využila a nějaký čas se živila focením pro velké značky ve Francii, kde dlouhé roky žila, později také krátce působila v USA a Británii. U nás ji proslavila také Nadace Andrey Verešové Pomáhejme dětem společně, jejíž je zakladatelkou.

Jako Miss Slovenska a slavná modelka u nás i v zahraničí je mezi fanoušky slavná a oblíbená. Jednačtyřicetiletá slovenská umělkyně si uvědomuje, že i díky fanouškům se dostala tak vysoko, a je jim proto vděčná a dělí se s nimi pravidelně o zážitky ze svého života.

Na Instagramu se pravidelně chlubí fotografiemi. Kromě nadace a modelingu má totiž Verešová také čas na pořádný odpočinek u moře. A fanoušci si samozřejmě zaslouží vidět ty nejlepší fotografie, na kterých pózuje ve svůdných plavkách u moře.

Užívá si v Itálii

Přes sedm a půl tisíce srdíček. Takový je výsledek u fotografie Andrey Verešové za pouhý jeden den od zveřejnění. A není se čemu divit, je se opravdu na co dívat a nejen muži jsou jistě ohromeni z dokonalé postavy, kterou modelka na fotce z Itálie ukázala.

Je na ní zachycena ve svůdné póze opírající se o zábradlí na jachtě, na které si užívá své volné chvíle. Černé plavky dokonale zvýrazňují její postavu, kterou si titul Miss rozhodně vysloužila. Navíc ladí se slunečními brýlemi a doplňky v podobě náušnic a náramku, které k odpoledni na jachtě modelka zvolila.

Na fotce je krásně vidět, že si Verešová u moře užívá a že jí sluneční paprsky svědčí, protože její opálení dokonale doplňuje její už tak výjimečný vzhled. Je proto jasné, že fanoušci si pohled na tuhle krásku opravdu užívají. Koneckonců i komentáře to potvrzují.

Dokonalost v jedné fotografii

Fanoušci se nemohou na Verešovou vynadívat a pochvalné komentáře přidávají nejen muži, ale i ženy, které v mnohém modelce závidí. Podle slov sledujících je Verešová dokonalá, krásná ,a někteří dokonce používají vyloženě slovní spojení  bohyně krásy.

„Vždy jste byla krásná, tak snad to nebudete brát jako urážku, ale stárnete do krásy. Jste jako dokonalé víno, které je s přibývajícími lety jen lepší a lepší,“ rozplývá se jeden z fanoušků. Jeho slova doplňují i další komentáře, které s ním ve velké většině případů souhlasí.

Verešovou chválí lidé v češtině i angličtině, a je tak vidět, že se proslavila snad po celém světě. A to nejen kvůli tomu, co dokázala ve světě modelingu, ale i díky svému velkému srdci a snaze pomáhat ostatním, především pak dětem, které mají materiální i sociální problémy. Za to si Andrea Verešová rozhodně zaslouží velkou úctu.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články