Lucii Vondráčkovou dostali fanoušci do kolen. A pořádně ji to bolelo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Lucie Vondráčková nedávno přiznala svůj vztah s Petrem Vojnarem, bývalým zpěvákem chlapecké skupiny T-Boyz a moderátorem. Tentokrát se na sociální síti fanouškům svěřila s drobnou nehodou.

Herečka a zpěvačka přidala na svůj Instagram bolestivě vyhlížející fotografii, ke které pouze uvedla, že má „koleno na neutralu“. Podle svých slov se Lucka „rozsekala na schodech při odpovídání fandům na jejich krásný reakce na novej klip“.

Nedávno vystoupila před fanoušky po dlouhých pěti letech

Lucie Vondráčková poslední roky trávila v Kanadě, kde žila se svým dnes již exmanželem Tomášem Plekancem a jejich dvěma dětmi. Od rozvodu se ale pohybuje hlavně po České republice a tvoří nové a nové projekty.

Daří se jí nejen po pracovní stránce, ale našla tu také lásku. S Vojnarem je spojila pracovní příležitost, během které přeskočila jiskra. Znají se přitom už několik let. Lucka v současnosti natáčí hlavně videoklipy nebo filmy.

Proto bylo překvapením, že se objevila na pódiu před fanoušky. Po dlouhých pěti letech vystoupila na koncertě, který zaštiťovala jihlavská firma slavící své výročí. Fanoušci z Lucie nemohli spustit oči a ona si jejich nadšení užívala.

Lucie si vystoupení maximálně užila

Podle fotografií je jasně vidět, že si svoji „premiéru“ po tolika letech opravdu užívá. Fanouškům zazpívala své největší hity, k tomu ji na kytaru doprovodil Petr Kocman a na klávesy Jakub Přibyl.

Své soukromí si zpěvačka sice hlídá, její přítel Petr je ale k médiím sdílnější a několikrát prozradil, jak se s Luckou seznámili a kdy to začalo vypadat na něco vážnějšího. Bohužel, Lucka musela proti dotěrným lidem „opevnit“ svůj dům kamerami.

Lucka natáčí nejen videoklipy ke svým vlastním hudebním počinům, ale ukazuje se také v jiných, které nejsou její. Pracovních nabídek má několik a je s podivem, jak všechno stíhá. Věnovat se musí také svým synům, ke kterým teď přibyl také syn jejího přítele Vojnara.

Autor: Raina TomanováSouvisející články