Iva Kubelková se zeptala, jakou stranu budou lidi volit. A k potěšení všech ukázala zadek

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Profimedia

Iva Kubelková není na televizních obrazovkách žádnou novou tváří. Dlouhé roky uváděla na České televizi pořad Sama doma, pak se zabydlela na Primě v TOP STAR magazínu. Už skoro rok je pak tváří pořadu SHOWTIME na CNN Prima NEWS, kde nahradila Evu Perkausovou. Nyní ukázala tak trochu jiné pozadí jeho výroby.

První vicemiss roku 1996, modelka a expřítelkyně Jaromíra Jágra? Kdepak, už dávno se Iva Kubelková etablovala jako moderátorka.

Od Sama doma k třešničce na dortu

Dlouho provázela oblíbeným pořadem Sama doma. Když se ale naskytla nová příležitost, viděla ji Iva jako možnost jít kupředu, a tak ji vzala.

„Tým pořadu Sama Doma mám opravdu ráda. V životě jsou pro mě důležité pocity a impulsy a můj odchod je další impuls v mém životě, který něco přinese, nebo také nepřinese,“ řekla tehdy České televizi.

Dnes je okatá kráska tváří CNN Prima NEWS, konkrétně magazínu SHOWTIME. „Moderování tohoto pořadu je pro mě takovou třešničkou na dortu. A třešničku na dortu má každý rád, takže jsem neváhala dlouho a na nabídku kývla. V dnešní době je navíc každá práce v televizi v něčem velká jistota, takže jsem s tím nedělala žádné fóry,“ citoval ji po přechodu na jinou televizi deník Blesk.

Iva ale bere své fanoušky i do zákulisí, respektive je pouští do svého soukromí. Ukazuje na instagramu chvíle s rodinou a fotografie z různých společenských akcí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Naposledy zazářila na Elite Model Look. „Vypadáš jako Monica Bellucci,“ okomentovala její look kolegyně Andrea Verešová. A měla pravdu, do italské supermodelky opravdu neměla daleko.

Jakou její stranu volíte?

Nedávno také Iva ukázala svým sledujícím to, co v SHOWTIME jen tak neuvidí. Diváci jsou sice zvyklí vidět záběr na celou její postavu, ale vždy jen zepředu.

A tak se Iva rozhodla za pomocí zrcadla ukázat zájemcům obě své strany a přidala dvojsmyslný popisek: „Co dnes v SHOWTIME na CNN Prima NEWS neuvidíte. Mimochodem kterou stranu volíte?“ a přidala hashtag #zadnistrana, čímž dala jasně najevo, jakou část má na sobě ona nejradši.

„Všechny Vaše strany jsou krásný, hlavně ta lidská,“ napsala jí jedna fanynka a připojila smajlíky se srdíčky. „Mně se líbí váš úsměv, takže je to přední strana,“ zní další komentář.

A podobných jsou u příspěvku mraky. Není divu, že je krásná moderátorka dostává, je totiž známá i pro svou pokoru a schopnost pomoci.

Uvidíme, zda po ní budou i její dcery Karolína a Natálie. Obě už k modelingu přičichly, dvanáctiletá Karolína dokonce měla před pár dny premiéru na mole. A rovnou na přehlídce návrhářky Beaty Rajské.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články