Andree Verešové neplánovaně něco vykouklo. Ukázala své dechberoucí přednosti se vším všudy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: David Kundrát, Marek Pátek / Czech News Center / CNC / Profimedia

Není divu, že se Andrea Verešová živí jako modelka. Její krása okouzluje fanoušky s každou novou fotografií. Ani ta, se kterou se podělila na instagramu naposledy, není výjimkou. A to i přesto, že je na ní vidět poměrně dost. Nebo právě proto?

Není vlastně nic špatného na tom vyjít do společnosti bez podprsenky. Některé modely to dokonce vyloženě vyžadují. Takže když někomu něco trochu prosvítá přes tričko, nepovažuje se to za žádný velký problém. Proto Verešová neváhala a svůdnou fotku v bílém topu na svém instagramu sdílela.

Doslova uměleckou fotografií fanoušky uchvátila. A stačilo k tomu jen dát nohu přes nohu, rukou si svůdně zakrýt část rtů a dokonalost byla na světě. Někdo má jednoduše na krásu štěstí a Verešová patří k těm ženám, které se nemusí bát svou ženskost ukázat.

Motivační citát nikdy nezklame

Pokud se někdo ukáže na instagramu ve svůdné póze a ještě přidá nějaký ten motivační citát, je to prakticky nedocenitelná kombinace. Takže se není čemu divit, že si za pár chvil vysloužila slovenská modelka celou řadu komentářů a přes 2000 srdíček.

„Sni, jako bys měl žít navždy. A žij, jako bys měl umřít ještě dnes,“ napsala Verešová. Ona sama si podle všeho života užívá naplno a snů a přání má celou řadu. Postupně si je plní a nezapomíná se s fotkami ze zážitků dělit na sociálních sítích.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Příspěvkem se jí rozhodně povedlo mnoho lidí motivovat. Citát si fanoušci podle komentářů berou k srdci, takže fotka nebyla jen něčím, co by mělo upoutat pozornost, ale snad také snahou předat něco těm, kteří se nedokáží radovat ze života.

Dechberoucí přednosti

„Jste krásná jako vždy. A slogan mi neuvěřitelně sedí, je na něm tolik pravdy,“ píše se v jednom z komentářů. K citátu se vyjadřují i další fanoušci, kteří ho naplno oceňují a uznávají, že by ve svém životě možná mohli mnoho věcí změnit.

„Sluší vám to. Jste nádherná žena a máte dechberoucí přednosti,“ chválí fotografii další fanynka. Jak muži, tak i ženy si všímají toho, jak Andrea dokáže naplno využít své ženskosti. Je pravda, že někomu by možná fotka přišla příliš kontroverzní, na druhou stranu se ale nemá modelka za co stydět.

„Jedním slovem DOKONALOST,“ shrnuje to další z fanoušků. Andreu tak může hřát u srdce, že za moudro, které lidem předala, je odměněna spoustou pozitivních reakcí. Na další fotku tak nejspíš nebude třeba čekat dlouho.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články