Anička Slováčková poděkovala rodině za podporu při boji s rakovinou. Dádu ale z nějakého zvláštního důvodu vynechala

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Minulý rok herečka a zpěvačka Anička Slováčková prozradila, že porazila rakovinu prsu. Na svém instagramu poděkovala všem blízkým, kteří ji v období nemoci podporovali. Bohužel ale vynechala svou matku Dádu Patrasovou.

Zpěvačka se o svém těžkém období nebojí mluvit a vůbec se nestydí za to, jak vypadala. Přišla totiž o všechny vlasy. Ale díky svému přístupu k nemoci si získala ještě více fanoušků.

Anička toho má za sebou víc než její vrstevníci

Anička sice oslavila své 26. narozeniny, ale i takto mladá musela bojovat s nepřízní osudu. Herečka si před dvěma lety nahmatala bulku v prsu a od té doby musela podstoupit několik chemoterapií, kvůli kterým přišla nejen o vlasy, ale také o sebevědomí.

Nakonec ale zákeřnou nemoc porazila a díky svému přístupu k ní si získala nejen mnoho fanoušků, ale inspirovala také další lidi, kteří podobnou zkouškou procházejí. Anička tak s jejich pomocí překonala velmi těžké období.

V současné době už zpívá, hraje a věnuje se všemu, co dělala před tím, než nemoc přišla. Na svém instagramu ale sdílí nejen své radosti, ale ráda se podělí také o negativní pocity, které v několika posledních měsících převažovaly.

Za úsměvem schovávala temnou stránku, neměla sílu na nic

I když se na první pohled zdá, že je Anička vždy usměvavá, za touto veselou slupkou se skrývá temnota, kterou vynesla na povrch.

„Dlouho jsem vám tu nenapsala žádné mé vnitřní pochody. Něco inspirativního, nebo k zamyšlení… Pravdou je, že jsem na napsání něčeho inspirativního neměla vůbec sílu,“ přiznala.

„Sama jsem ji poslední dobou nějak těžko sbírala, ačkoli se kolem mě dělo spoustu hezkých věcí. A myslím si, že tlačit tyhle věci na sílu jen proto, aby člověk udělal nějakej příspěvek, je prostě kravina. Ale teď mám v sobě něco, co bych chtěla jen tak napsat, i když se třeba budu opakovat,“ přiznala se fanouškům Slováčková.

Anička poděkovala hlavně svému bratrovi Felixovi, jenž ji vždycky podržel nad vodou, a také svým přátelům. „Opravdoví přátelé vás nikdy nenechají na holičkách. Pravdou je, že se můžete sem tam hádat, můžete se déle nevidět, ale když dojde na lámání chleba, budou tu pro vás a vy pro ně.“

Poděkovala všem, ale zapomněla na jednu důležitou osobu, a tou je Dagmar Patrasová. Anička přitom několikrát zmínila svého otce Felixe, který ji také podporoval, ale o své matce nepronesla nic. Slováčková neprozradila, jestli mezi sebou mají nějaký konflikt.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články