Začíná druhá řada reality show Svatba na první pohled. Jedna z nevěst dá nastávajícímu šokující dárek

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
svatba
Zdroj: Vikkin / Shutterstock.com

První řada měla u diváků úspěch, tři ze čtyř párů ale po skončení soutěže ohlásily rozchod. Řeč je o reality show Svatba na první pohled, kde se snoubenci poprvé vidí až u oltáře.

V první řadě to bohužel nevyšlo několika lidem, vztah vyšel pouze Pavlovi a Štěpánce. Nakonec i oni se po čase rozešli, a úspěch show tak nebyl kdovíjaký. Tento formát pořadu navíc v České republice nikdo neznal.

Nejvíce si z první řady pamatujeme Natálku

Mladá Natálka nezvládala svého partnera, protože má ráda svůj klid, ráda medituje a jinak odpočívá. Její nový manžel byl opačný typ, rád se bavil, cestoval, poznával. Po skončení show se Natálka dostala do povědomí veřejnosti hlavně svými silikony.

Na televizní obrazovky stanice Nova se v září vrací druhá řada této show. První párem, který se tu seznámí přímo na vlastní svatbě, budou Jaroslav, který pracuje jako programátor, a operátorka Romana. Nikdo zatím netuší, jak si ve vztahu povedou.

Pořad je také plný expertů nejen na vztahy, ale také například na DNA. Jaroslava Babková řekla, co je při poznávání důležité. „Kromě vizuální atraktivity existuje i biologická atraktivita, která je podvědomá, nemůžeme ji nijak procítit,“ vysvětluje expertka.

Snad bude mít druhá série u účastníků větší úspěšnost

„Myslím si, že tito dva by mohli splynout i vášnivým sexuálním vztahem, jen co se spatří,“ doplnila k Jaroslavovi a Romaně. V ukázkách, které můžete zhlédnout na novaplus.cz, zjistíte například, jaký dárek si nevěsta připravila.

Někteří účastníci chtějí ze svatby na poslední chvíli vycouvat, nevěsty mají nervy na pochodu a nezvládají své emoce. Jedna z nich prozradila, že svému vyvolenému budoucímu choti pořídila jako dárek vodítko, takže bude muset poslouchat.

Dárky si dávají snoubenci jen těsně předtím, než se poznají osobně. Věc, kterou darují, by měla vyjadřovat nějakou jejich vlastnost nebo koníček. Diváci se tedy mají na co těšit, nové díly startují už v sobotu 11. září.

Zdroj: TV Nova

Autor: Raina TomanováSouvisející články