Nicole Kidman si v novém seriálu užívá s mladším kolouškem. Bez jediného kousku oblečení vypadá lépe než kdy dřív

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nicole kidman
Zdroj: Profimedia

Mezi herečkami patří Nicole Kidman k těm, které se nebojí ukázat doslova všechno. Pokud za to film nebo seriál stojí, nestydí se odhalit své tělo v erotických scénách. Nejen proto je oblíbená i ve svých čtyřiapadesáti letech. I přes její věk je totiž na co se dívat a herečka se rozhodně ještě nechystá se svou kariérou skončit.

Svou postavu ukáže divákům také v novém seriálu s názvem Úplně cizí lidé, který zachycuje příběhy osob z wellness prostředí, a Nicole se tu objeví nahá hned několikrát. První žhavou scénu si diváci mohou užít už ve čtvrtém díle seriálu.

Jak to má kvůli své odvážné povaze Nicole doma? Co říká na její nahotu ve filmech její muž? A jak si vůbec natáčení nového seriálu užívala? Na tyhle otázky pro vás máme odpovědi, které vás dost možná překvapí. Herečka byla totiž i v odpovědích na ně poměrně otevřená.

kidman uplne cizi lide

Zdroj: Profimedia

Běh je mojí zálibou

Je jasné, že když ani po padesátce nemá problém ukázat své tělo, je tato herečka sebevědomá a věří tomu, že dobře vypadá. A je to také pravda, ale to především proto, že na sobě tvrdě pracuje. Kromě střídmé stravy také pravidelně cvičí a nejraději má běhání.

Proto pro ni natáčení seriálu z wellness prostředí bylo ideálním. „Ze sportu mě baví skoro všechno. Běhám, jezdím na kole, užívám si jógu. Dělám cokoli a všude na světě, kde zrovna jsem,“ uvedla před časem Kidman v rozhovoru pro deník Los Angeles Times.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nicole Kidman (@nicolekidman)

Je jasné, že s takovým životním stylem je Nicole Kidman nejen plná energie, ale skutečně se nemusí stydět za to, jak vypadá. A diváci to, zdá se, oceňují. Nový seriál se už po prvních dnech po odvysílání stal velmi oblíbeným a troufáme si říci, že právě postelové scény jsou něčím, co fanoušky láká.

Manžel ani neví, kdy natáčím nahá

Manželem Nicole Kidman je slavný hudebník Keith Urban. Ten má podle herečky svých starostí dost a o tom, jaké scény zrovna natáčí, nemá ani trochu přehled. Scénáře předem nečte a v televizi je pro něho pak výsledek překvapením stejně tak jako pro diváky.

„Můj manžel je umělec, takže tomu rozumí a příliš se ho to netýká,“ řekla Kidman magazínu E!’s Daily Pop. „Seriál vidí svěžíma očima poprvé až ve chvíli, kdy je už sestříhaný a hotový,“ vysvětlila Nicole. Tím mnohé možná zaskočila, na druhou stranu je pěkné mít doma někoho, kdo je s vaší prací naprosto v pohodě.

Na svou novou roli se herečka prý připravovala zhruba půl roku, a nakonec se to vyplatilo. Vypadá to, že si užívá seriál ona i její fanoušci, určitě se tedy zalíbí i jejímu muži. Pokud jste ho ještě neviděli, zkuste prvních pár dílů a uvidíte, že vás děj okamžitě vtáhne.

Zdroj: eonline.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články