Dcera Moniky z Přátel zdědila její hubenou postavu. Její blonďatá hříva vás však překvapí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
courteney cox
Zdroj: Courtesy Everett Collection / Profimedia

Seriál Přátelé zná snad každý. Není tak jistě třeba nějak výrazně představovat herečku Courteney Cox, která si ve snímku zahrála jednu z hlavních hrdinek oblíbené šestice, konkrétně Moniku Gellerovou. Jenomže fanoušci si ji pamatují jako mladou ženu, která touží po kariéře šéfkuchařky a řeší problémy společně s partou kamarádů. Jaká je herečka ve skutečnosti? A čím vším si prošla její rodina?

Courteney Cox má dnes sedmnáctiletou dceru, která by podle mnohých mohla s klidem kariéru maminky napodobit. Okatá kráska je jí totiž podobná a už několikrát se s herečkou objevila na veřejnosti, kde si užívala fotografování médii. Coco Arquette šla navíc za kmotra Jennifer Aniston, herečka, která se v Přátelích objevila jako Rachel Greenová.

David Arquette se s představitelkou Moniky poprvé potkal na natáčení filmu Vřískot. Oba umělci si padli do oka a brzy z nich byl pár nejen na filmovém plátně, ale i ve skutečnosti. A po narození dcery Coco se z nich stala opravdová rodina. Bohužel ale ne na dlouho.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Coco Arquette (@cocoarquette_)

Jejich vztah ovlivnili i natáčení Přátel

Kvůli natáčení třetího dílu hororu Vřískot se pár dokonce rozhodl obětovat část svých líbánek. Z těch se vrátil dříve jen proto, aby se spolu zase mohl objevit na plátně. Partneři si pak vysloužili poctu v seriálu Přátelé, kde byl na jejich počest natočen jeden konkrétní díl.

V úvodních titulcích první epizody v šesté sérii je u všech jmen přídomek Arquette. To bylo v danou chvíli nové příjmení herečky Courteney Cox a po domluvě s režiséry trvali ostatní herci na tom, aby byl manželskému páru díl věnován. Nikdo tehdy netušil, že se vztah rozpadne.

K tomu došlo v roce 2013, kdy bylo jejich dceři 9 let. Pokud ale čekáte, že šlo o nějaký bouřlivý rozchod, který by prožívali jak oba manželé, tak i jejich potomek, mýlíte se. Všechno totiž proběhlo bez komplikací a David i Courteney jsou dodnes skvělými přáteli.

Jako manželům jim to už neklapalo

Paradoxně právě přátelský vztah byl důvodem k tomu, že se pár rozpadl. Uvědomili si totiž, že se mají rádi, ale chtějí každý něco jiného a přejí si vzájemné štěstí s jiným partnerem. Jejich dcera to pochopila a neměla žádný problém se střídavou péčí.

Dnes je z ní díky tomu mladá krasavice, která miluje oba své rodiče a je hrdá na to, že se i přes těžkou životní situaci dokáží jeden s druhým bavit a usmívat se na sebe, navíc ještě ke všemu upřímně. Stejně tak jsou oba exmanželé hrdí na ni, jak dokonale s nimi rodinnou krizi zvládla ustát.

Courteney Cox je dnes 57 let. Stále je to pohledná žena, bohužel ne všichni souhlasí se zákroky, které změnily její výraz v obličeji. Občas se objeví v nějaké té televizní show, diváci si ji ale nejspíš už navždy budou pamatovat právě jako Moniku Gellerovou.

Koneckonců Vřískot sice měl úspěch, ale na tento rodinný sitcom zkrátka jen tak něco nemá a mít nebude ani po letech.

Zdroj: People.com, Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články