Salma Hayek se objevila na festivalu ve Varech. Má v tom prsty Mahulena Bočanová

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
salma hayek
Zdroj: magicinfoto / Shutterstock.com

Filmový festival v Karlových Varech je už v plném proudu, napjatě se očekává především účast Johnnyho Deppa. Jenže jeden neplánovaný hvězdný host už se na červeném koberci přeci jen objevil. Jedná se o herečku Salmu Hayek, jenže co to má s obličejem? Vysvětlení lze překvapivě najít na instagramu Mahuleny Bočanové.

Salma Hayek se prochází na červeném koberci a v krásných fialových šatech s hlubokým výstřihem rozdává úsměvy na všechny strany. I vlnité vlasy jí velmi sluší a jde vidět, že na akci dorazila opravdová hollywoodská star.

Stejné šaty dvakrát?

Ale počkat – tenhle výjev už jsme někde viděli. Přeci si Salma nevezme stejné šaty na velkou událost dvakrát, to by bylo společenské faux pas.

Vždyť v nich zářila na festivalu v Cannes. Navíc se jí stalo i něco s obličejem, nápadně totiž připomíná právě herečku Mahulenu Bočanovou, která video umístila na svůj instagram.

Samozřejmě se jedná o podvrh. Bočanová si jen vystřelila ze svých sledujících, když přidělala svůj obličej na tělo slavné herečky.

„Ve Varech na skok! Banderas je ve sprše,“ píše se u klipu. Ke svému příspěvku však hned Bočanová připsala hashtagy #fake #instagramfakers a #staycalm, aby všem došlo, že jde o vtípek.

Vtípek sklidil úspěch

A že se jí fake vydařil, dokazují i komentáře fanoušků. V nich se to jen hemží vysmátými smajlíky a vtipnými posty.  „No jste nádherná, ještě poprosím o recept na hubnutí. Senzace,“ píše jedna z nich.

Ne všichni ale sledují společenské dění a legrácka jim došla. „Já teď vůbec nevím, jste to Vy ve Varech, nebo ne?“ neskrývá své zmatení další komentující.

Bočanová jen dokazuje, že má smysl pro humor a nebojí se na instagramu předvést, jak lehce se dají lidé napálit.

Ukazuje jim ale i to, jak se dokáže naštvat. Nedávno se například podivila nad tím, jak si lidé brzy ráno u moře zabírají lehátka, aby po snídani nemuseli už nic řešit.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články