Anička Slováčková si postěžovala, že jako malá si připadala jako zboží. Kvůli Dádě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Anna Slováčková je dnes již velmi známou osobností. Pět let ztvárňovala hlas malého Krtečka, kterého milují děti všech generací. Měla tak nakročeno stát se slavnou jako její matka.

Dáda Patrasová byla dětská královna, která má na kontě mnoho úspěchů, především u dětí. Anička se ale nakonec vydala jinou cestou a stala se zpěvačkou po vzoru svého otce, Felixe Slováčka. Narodila se do umělecké rodiny, a tak není překvapením, že je sama umělkyně.

Anička se snaží jít vlastní cestou

Mít slavné rodiče není vždy dobrá vizitka. Anička se totiž snaží jít vlastní cestou, mnozí ji ale ženou do kouta tím, že má slavné rodiče, kteří jí cestičku ušlapali. Bojuje s názory, že bez rodičů by známá vůbec nebyla. Anna se rozhodla takové názory vytěsnit.

„Pořád to slýchávám, ale už si z toho nic nedělám a snažím se to vytěsnit. Mám svou kapelu, své písničky a občas vystupuji s tátovým Big Bandem, což mě hrozně baví. Dokážeme to s tátou a bráchou slušně rozjet,“ přiznala se ke své zálibě.

„To, co dělá máma, mě nikdy nelákalo, prostě je to moje máma a tím bych to uzavřela,“ řekla Anička Blesku. „Ta závist je strašná, odmala mi přišlo, že jsem jako zboží – dcera Dády Patrasové.“

Skončila s dabingem dětské postavičky

Od svých tří let Anička dabovala milovaného Krtečka, ale v takovém odvětví pokračovat nechce. Přiznala, proč raději dělá muziku a všechno kolem ní: „Děti mám ráda, ale tohle není odvětví, co by mě lákalo. Jsem raději sama za sebe a na pódiu mám svou kapelu Aura, máme svůj repertoár, kontakt s fanoušky, a to mě baví.“

Se svým tátou nedávno vstoupili do nového projektu. Jmenuje se CrowningArts a jedná se o novou sociální síť, která by měla pomoci mnoha talentovaným lidem, o kterých ještě nikdo neví, aby se prosadili. Vhodná bude také pro umělce, kteří už mají jméno, ale chtějí se dostat ještě dál.

Anička je nejen zpěvačkou, ale také příležitostnou herečkou. Objevila se například v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, působila také v talentové soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Její hudba je skvělá a ještě o ní hodně uslyšíme.

Zdroj: blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články