Veronika Žilková promluvila o Agátě. Řekla, kvůli čemu se často hádají

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Profimedia

Veronika Žilková je nejen oblíbenou českou herečkou, ale také maminkou Agáty Hanychové, kterou po celý život doprovázejí skandály ohledně jejích vztahů.

Veronika v těchto dnech slaví již šedesáté narozeniny a svou velkou rodinu si velmi hýčká. Nyní v rozhovoru prozradila něco o své nejstarší dceři Agátě, která dříve „pařila“ na večírcích všeho druhu a často se svlékala před objektivem.

Jako malá byla Agáta bezproblémová

„Byla skvělá, vůbec nezlobila. Ve dvou letech byla schopná sedět sama v hledišti a dívat se celou dobu na divadelní zkoušku, kde jsem hrála. Už od první třídy byla ve škole považována za šikulku a obstarávala různé pochůzky za učitelku,“ začala své vyprávění Veronika.

Prospěch ale Agáta neměla vždy dokonalý. „Moc dobře se neučila. Byla dyslektik a dysgrafik. V té době se to ještě moc nepoznávalo, nevěnovalo se tomu, nebyly speciální třídy ani úlevy. Dneska od psychologů stačí přinést papír a už se pětka z diktátu nepočítá,“ svěřila se herečka serveru ženy.iprima.cz.

Agáta ale přitom patřila mezi lidi, kteří jsou nadprůměrně inteligentní. IQ testy ukázaly hodnotu 136. „Vytřela nám všem zrak svým úspěchem v IQ testu a tím, že se stala členkou Menzy. Potvrdila tím, že známky opravdu nejsou správným ohodnocením žáka,“ potvrdila Agátina matka.

Opila se už v mateřské škole

S malou Agátou si Veronika užila svoje. Zlobila jako každé malé dítě. „Nechtěla cvičit na flétnu, přitom měla velký hudební talent. Vždycky dostala vynadáno, rozbrečela se a utíkala se před zrcadlo podívat, jak jí sluší pláč,“ vzpomíná herečka.

Veronika si dokonce pamatuje její první alkoholový večírek. „Bylo to v mateřské škole, kdy se svým kamarádem na vycházce našla v křoví nedopitý šampus,“ šokovala svým přiznáním. Dnes jsou velké kamarádky a jedna druhé se svěřují se svými tajemstvími.

Veronika ale přiznala, že na jedné věci se neshodnou. A tím jsou Agátini partneři. Nelíbil se jí například Sámer Issa, kterého měla Agáta zakázaného. „Partneři, to je věc, kvůli které se nejčastěji hádáme. Ona nemá zájem o slušné chlapce. Chtěla bych pro ni nějakého mladého lékaře s ocelovou pěstí, který by ji zkrotil.“

I přesto, že se jí nedaří najít toho pravého, je Veronika na svou dceru pyšná. Podle svých slov z ní má radost, je to její úžasná dcera. Co bych byla za mámu, kdybych na ní našla chybu,“ ukončila rozhovor herečka.

Zdroj: zeny.iprima.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články