Syn Martiny Gavriely nedávno skončil kvůli její chybě v nemocnici. Teď už ho vodí do společnosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martina gavriely
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Martina Gavriely nedávno skončila se svým synem Leem v nemocnici. Teď se s ním po dlouhé době ukázala na veřejnosti a je vidět, že chlapci už je lépe. Vzala ho s sebou na premiéru muzikálu Děti ráje, kde se se svým vlasatým chlapečkem pochlubila.

Gavriely má za sebou celkově pět těhotenství. Z toho ale pouze třikrát došlo na porod. I tak by jako matka už měla leccos vědět, jenomže bohužel se před dvěma měsíci ukázalo, že nikdo není vševědoucí. I ona sama to přiznala v rozhovoru pro Blesk.

Když totiž její chlapec skončil v nemocnici, ona bohužel musela se svěšenou hlavou uznat, že to byla tak trochu i její vina. Co se tehdy stalo a jak je na tom malý Lee dnes? Muzikál si s maminkou užil, a i když jsou mu teprve 3 roky, jeho úsměv na fotkách vás dostane.

Věřila 100% džusům

Když na dovolené v Emirátech odmítal chlapec ve velkém vedru pít vodu, Martina mu začala dávat džusy ze 100% ovoce. Věřila tomu, že nemůže chlapci nijak ublížit. Jenomže kyselina ze šťáv mu začala rozežírat zoubky a on nakonec musel skončit v nemocnici.

„Lee je teď bez zubů a jen kvůli tomu, že jeho matka věřila, že je to opravdu 100% džus – a to nejlepší, co mu může na trhu vybrat,“ řekla tehdy Gavriely pro Blesk. „Vina je i na mé straně. Jako matka jsem měla číst a zjišťovat. Tím chci říci, že i když mám za sebou 5 těhotenství, 3 porody a 3 děti, ještě to neznamená, že jsem vševědoucí,“ dodala.

martina gavriely

Zdroj: Profimedia

Chlapec je v současné době už zase doma s maminkou. Se zuby má sice stále problém a do budoucna se to možná ještě projeví, nicméně jinak je to veselý a milý klučina, který své mamince dělá jenom radost. Jak si spolu užili muzikál?

Malý fešák

Martina sladila oblečení svého syna s tím svým. Na premiéru zvolila pro oba jenom jednoduché černobílé oblečení, které je do společnosti ideální a nijak výstřední. Malý fešák musel pohnout se srdcem nejednoho člověka v sále.

Podobu s maminkou už teď nezapře. V obličeji má jasně její rysy, a protože mu prozatím nechává Gavriely narůst delší vlásky, jeho blond hříva se nápadně podobá té maminčině. Z fotek je vidět, že Martina syna nadevše miluje a udělala by pro něho cokoli.

Společný večer si užila dvojice i s dalšími celebritami, které se na muzikál přišly podívat. Objevili se mezi nimi Martin Dejdar, Andrea Pomeje nebo Jiřina Bohdalová. Malý andílek Lee byl ale pravděpodobně jedním z nejmladších účastníků v sále.

Zdroj: Profimedia, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články