Anna Geislerová se nechala zvěčnit se sestrami a bez make-upu. Všechny tři by do kapsy strčily kdejakou modelku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna geislerová
Zdroj: Profimedia

Pravděpodobně nejslavnější z Geislerových je Anna. Herečka, moderátorka a spisovatelka se ale narodila do opravdu talentované rodiny a i její maminka a dvě sestry mají mnoho věcí, které mohou světu nabídnout. A právě se sestrami se ukázala herečka na společné fotce.

„Společně tvořit, instalovat a vystavovat je jeden z nejhezčích vysněných zážitků, který se splnil,“ napsala kdysi na svém instagramu nejmladší ze sester Ester. Ta tehdy v roce 2017 dokončila s Annou a Lenkou, které se jinak přezdívá také Lela, výstavu obrazů.

Kromě malířství jsou ale sestry nadané i na herectví, ilustrování, módní design, modeling a produkci. Talent se v rodině jednoduše rozdělil do mnoha odvětví, a sestry si tak skvěle rozumí díky společným zájmům. Navíc ani podobou jedna druhé nezapřou.

Tři holky modrooké

Společnou fotografii zveřejnila na svém instagramu právě nejmladší ze sester. Všechny tři světlovlasé ženy se usmívají a jejich modré oči doslova září. I bez nějakého výrazného make-upu tyhle holky jednoduše okouzlí snad každého.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

Že si spolu společné dny užívají, dokazují úsměvy od ucha k uchu. A aby svou vzájemnou podporu ještě více podtrhly, všechny mají na sobě černou mikinu, která se světlými vlasy působí jako dokonalý kontrast. Jednoduše fotka jako z rodinného alba.

Také jsou na ni Geislerky asi dost hrdé, když ji vystavily na sociální síti, kde se svou sesterskou láskou chlubí fanouškům. A ti je milují hned z několika důvodů. Někteří kvůli herectví, jiní zase pro jejich talent na umění. Na téhle rodině je zkrátka stále co obdivovat.

Silná rodinná pouta

Že jsou si sestry opravdu blízké, si všímá nejeden fanoušek. Podle mnohých jsou jejich rodinná pouta tak silná, že to z fotografie doslova dýchá. Komentáře se hemží podporou a milými slovy. Všechny tři sestry jsou podle fanoušků krásky k pohledání.

„Krásné jste, všechny tři. Je vidět, že jste sestry,“ píše někdo. „No teda, neměla vás náhodou jedna máma?“ vtipkuje další. Někteří oceňují, jak to Geislerkám sluší, jiní zase poukazují na jejich talent, pár lidí se rozplývá nad jejich podobností.

V budoucnu ještě tahle trojka v čele s maminkou Věrou možná zvládne hodně. Na co se od nich můžeme těšit? Jistě ještě celou řadu spisovatelských a hereckých výkonů a také výstavy obrazů, které přitáhnou celou řadu příznivců.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články