Trávníčková se věnuje především Svěcenému. Svému muži k narozeninám poslala vzkaz

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavel travnicek
Zdroj: Marek Patek / CNC / Profimedia

Pavel Trávníček vypadl sice ze StarDance jako první, vlastně mu to ale nakonec ani nevadilo. 26. října totiž slaví narozeniny a rozhodně by byl nerad, kdyby během nich musel trénovat se svou taneční partnerkou. Raději slavil se svou manželkou. Ta se mu ale v poslední době příliš nevěnuje.

Monika Trávníčková tráví čím dál více času s hudebníkem Jaroslavem Svěceným. Mnoho lidí tak začíná mít různé otázky, ona ale tvrdí, že jde mezi nimi pouze o pracovní vztah. A Trávníček to vidí stejně, nic tedy nenasvědčuje nějakému rodinnému problému.

Přesto však tráví Monika mnohem více času s cizím mužem než se svým vlastním, a Pavlovi by to tak mohlo být líto. Že ho stále miluje, dokázala jeho žena dojemným vzkazem, který mu nahrála na sociální síti.

Mladé srdce

„Milý tatínku, přejeme Ti s Maxmiliánkem vše nejlepší k dnešním narozeninám,“ připsala k fotografii, na které se ona i její syn usmívají a posílají Trávníčkovi přání. Fotku pak sdílela na Facebooku, kde se ke gratulacím mohli přidat i fanoušci.

„Máme Tě rádi. 71 je jen číslo. Srdce, které miluje, je stále mladé. Těším se, že to dnes oslavíme s přáteli na Letohrádku sv. Vojtěch,“ dodala. Podle všeho vzkaz zveřejnila po noci, kterou strávila právě se Svěceným. Vynahradila tím Trávníčkovi svou nepřítomnost doma?

Podle mnohých je sice trochu divné to, co se u Trávníčků děje, celá řada fanoušků ale zase na druhou stranu nepochybuje o manželské lásce mezi Monikou a Pavlem a zdá se, že jim to tak jednoduše vyhovuje, a až se pracovní nasazení trochu uklidní, budou spolu zase trávit čas.

Gratulace od fanoušků

Tím, že Monika sdílela příspěvek na Facebooku, nejenže vyjádřila svému muži lásku a podporu, ale také upozornila na to, že vlastně něco slaví. Mnoho fanoušků se toho proto chytlo a začalo se s gratulacemi přidávat. Někteří připsali jen stručnou gratulaci nebo smajlíka.

Našlo se i pár těch, kteří se pochlubili společnou fotkou s Pavlem, kterou se jim někdy podařilo získat. Za necelých 13 hodin si získal příspěvek velkou pozornost a objevilo se pod ním přes sto komentářů. Trávníček tak může být za obrovskou podporu fanoušků rád.

V budoucnu o něm nejspíš ještě hodně uslyšíme, ať už v souvislosti s herectvím, jeho osobním životem, nebo třeba nějakou další řadou StarDance. Zbývá jenom doufat, že si nakonec letošní narozeniny užil podle svých představ.

Zdroj: Blesk, ahaonline.cz, sip.denik.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články