StarDance: Trávníček a jeho pyžamový model si vysloužili vyřazení ze soutěže. Červená karkulka Lálová skončila s nimi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavel travnicek veronika lalova
Zdroj: Profimedia

Letošní StarDance má první vyřazený pár. I přes nelibost některých fanoušků se jím stali Pavel Trávníček s taneční partnerkou Veronikou Lálovou. V prvním kole bohužel nepřesvědčili porotu a i pro některé diváky byl jejich výkon velmi slabý.

Kromě tance je třeba v televizi zapůsobit i vzhledově. A to se rozhodně Trávníčkovi s Lálovou povedlo, otázkou ale je, zda v tom pozitivním slova smyslu. Model, v jakém se pár na tanečním parketu objevil, totiž působil rozhodně zajímavě.

Dalo by se říci, že věkový rozdíl mezi Trávníčkem a Lálovou byl dokonale představen i oblečením, které si na sebe oblékli. Zatímco Veronika se představila v téměř dětských šatech, ve kterých působila jako Červená karkulka, Trávníček vystoupil v obleku podobném teplákovce, která mu na věku rozhodně neubrala.

Karkulka s baretem

Veronika Lálová se ukázala před porotou a diváky v kratších sytě červených šatech s bílým pásem a límečkem. Výrazná barva z ní udělala doslova Červenou karkulku, i když čepeček pro pohádkovou holčičku typický nahradila bílým baretem.

V tomto dětsky roztomilém modelu působila vedle postaršího Trávníčka téměř jako jeho dcera. Dospělejšího vzhledu nedosáhla ani výrazným líčením. Bohužel, ani úsměvy a snaha to tentokrát nezachránily, a porota se tak rozhodla páru udělit minimum bodů.

profimedia

Zdroj: Profimedia

Ani Trávníček totiž v módním slova smyslu zrovna dvakrát nepřispěl. Jeho model à la pyžamo možná měl působit jako oblek, ale podobal se spíše teplákové soupravě nebo oblečení, v němž chodí večer spát. Uznejte sami, jak moc mu to slušelo.

Tatínek s dcerkou nikoho nepřesvědčili

Trávníček s Lálovou se jednoduše podobali tatínkovi s dcerou, které kromě vysokého věku dělí také jejich vkus a zájmy. A i když červená a černá k sobě za normálních okolností skvěle sedí, v tomhle případě to možná nebyla úplně vhodná volba ani u jednoho z nich.

Kdyby alespoň jejich taneční výkon odpovídal hodinám tréninku, dalo by se říci, že to něčím zachránili. Bohužel se porota shodla na tom, že si pár zaslouží ze všech zúčastněných nejméně bodů. Přitom Trávníček, který byl letošním nejstarším soutěžícím, mluvil před soutěží o tom, jak moc se na ni připravuje.

Jak se ukázalo, ani tvrdý trénink se nevyplatil. Pár má teď maximálně z ostudy kabát, pod kterým může skrýt svůj outfit, a odejít tak z jeviště alespoň trochu se zdviženou hlavou. A fanoušci se už teď mohou těšit, co představí přeživší soutěžící v dalším kole.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články