StarDance: Zdeněk Godla čelí útokům kvůli výroku o své růžové košili. Ten zastínil i jeho strašlivě prkenný výkon

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zdenek godla
Zdroj: Profimedia

Zdeňka Godlu si pamatují diváci například jako popeláře ze seriálu MOST! nebo Ludvu z Ordinace v růžové zahradě. Když se do médií dostala informace o tom, že se letos zúčastní pořadu StarDance, mnozí fanoušci se nemohli dočkat. A ukázalo se, že Godla nezklamal.

Málokdo od komického herce asi očekával nějaký geniální taneční výkon. Rozhodně se ale lidé těšili na to, čím Godla pobaví, a byli zvědaví, zda se jeho trénink s taneční partnerkou Terezou Pruckovou alespoň trochu vyplatil.

Už po prvních několika krocích bylo jasné, že se oba členové páru stanou hvězdami večera. Suverénní příchod v opravdu zářivé košili totiž fanoušky pobavil, a když se pustil Godla do prkenného tancování, mnozí se nestačili smíchy popadat za břicho.

Homosexuála si ještě nezahrál

Po zábavném výkonu položil moderátor show Marek Eben Godlovi otázku, zda už měl na sobě někdy něco podobného. Je zcela zřejmé, že jeho tanec diváky pobavil, ovšem mnoho fanoušků se přesto více pozastavilo nad sytě růžovou košilí, ve které se herec protančil svým číslem.

„To bych musel někde hrát nějakého homosexuála,“ zasmál se Godla bez přemýšlení nad tím, zda to, co říká, je vhodné, či nikoli. Prý si zahrál už hodně rolí, ale žádného gaye ještě v repertoáru nemá.

Někoho možná svým prohlášením trochu pohoršil a ani sám moderátor si s odpovědí nevěděl rady. Na sociální síti Instagram se teď rojí komentáře od lidí, kteří na Godlu kvůli jeho výroku útočí.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený StarDance (@stardancecz)

„Nevím, co bych si s tím počal. Jestli mám říct, že máš pravdu, nebo nemáš pravdu, protože teď je to tak nebezpečné, ta doba… V každém případě bych si nerad kvůli takovému malému rozhovoru zničil kariéru,“ odpověděl na to Eben a raději přenechal slovo porotě.

Minimálně ještě jednou

Ačkoli je jasné, kdo byl nejhorším párem prvního večera, jelikož se jedná o začátek show, který je poměrně milosrdný, nikdo tentokrát nevypadl. Fanoušci se tak mohou těšit minimálně ještě na jedno vystoupení, ve kterém Godla předvede své taneční výkony.

Doufejme, že pro další číslo bude mít na sobě alespoň trochu méně výrazné oblečení. A kdo ví, třeba i tanec se tím pádem zázračně zlepší. Pokud k tomu nedojde, bude herec z kola venku a jediné, co mu zůstane, budou vzpomínky na to, jak v růžové košili rozesmál davy.

Podle některých má Godla dokonce šanci předčit v prkenném tancování Lukáše Pavláska, který kdysi předvedl ve StarDance show, na kterou se jen tak nezapomíná. Nakonec se možná stane taneční show osobním soubojem těchto dvou tanečních velikánů.

Zdroj: Instagram, StarDance, Česká televize

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články