Anna Slováčková představila svou velkou světovou lásku. Jedině s ní je sama sebou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Není divu, že některé celebrity si od slávy potřebují jednoduše odpočinout někde, kde budou mít nějaký čas jenom samy pro sebe. Většina jich ani tak nezapomíná na fanoušky a později se svěří s tím, jak si užívaly volný víkend nebo třeba dovolenou. A Anna Slováčková k nim patří.

V médiích se objevuje každou chvíli a jednoduše někdy potřebuje vypnout. Její velkou láskou je proto chalupa, kam ale údajně nejezdí tak často, jak by si přála. Čerstvý vzduch, klid a práce okolo domu jí totiž pomáhají zapomenout na stresy života celebrity.

S tím, jak si zrovna nedávno užívala pobytu na venkově a jak moc by si přála jednou mít na chalupu trochu víc času, se svěřila fanouškům na svém Instagramu. Mnohé možná její touhy a přání trochu zaskočily, protože neměli ani tušení, s jakou láskou by se Slováčková starala o kytičky a domácí zvířata.

VSL

„Já a chalupa – VSL,“ napsala Slováčková na svém profilu na sociální síti a dodala, že zkratka znamená Velkou Světovou Lásku. „Fotka je teda z minulého víkendu, ale tu chalupářskou vůni mám v sobě pořád,“ dodala. Na obrázku se usmívá v kostkaté košili a příroda za ní značí, že si užívá pohodu venkova.

Slováčková si postěžovala, že z chalupy odjíždí vždy smutná a ráda by se tam prý vracela častěji. Bohužel se jí to ale prozatím příliš nedaří. A to i přesto, že si myslí, že právě jedině tam je úplně sama sebou a nic jí nedělá starosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

„Kdekoliv, kde zvednu hlavu vzhůru a vidím čistou noční oblohu posetou kupou hvězd. Můžu dýchat ten šťavnatý vzduch a vnímat zvuky přírody… Neděsit se zvuky projíždějících aut a hluku ulice,“ zasnila se zpěvačka a dodala, že i když město má své kouzlo, na vesnici nic nemá.

Čím jsem starší…

Dříve si Slováčková užívala spíše akcí ve velkém městě. Teď ale prý dává přednost pohodě, klidu a vůni venkova. „Čím jsem starší, tím mě to prostě víc táhne k přírodě do klidu. Prostě být na samotě u lesa a pozorovat srnky. Chovat slepičky na vajíčka a na zahrádce vypěstovat každý rok vlastní zeleninu, ovoce a bylinky,“ svěřila se.

Nakonec dodala, že jednou se tenhle její velký sen možná stane skutečností. A fanoušci, ačkoli jsou někteří zaskočeni, by jí to velmi přáli. Většina z nich má na to stejný názor a uznávají, že právě na venkově si člověk od ruchu velkoměsta nejlépe odpočine.

„Aninko, sny se plní. A nejen o Vánocích,“ podporuje zpěvačku jeden fanoušek a celá řada dalších se k jeho slovům přidává. Tak uvidíme, třeba se jednou opravdu stane z Anny Slováčkové zahradnice, která se kromě hudby bude dělit s lidmi o typy na pěstování zeleniny.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články