Anna Slováčková se ukázala s novým účesem. Pleš už je minulostí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Zpěvačce Anně Slováčková je teprve 26 let, už má za sebou ale mnoho zkušeností. A kromě těch pozitivních, s nimiž v showbyznysu zazářila, bohužel i takové, které nikdo nikomu nepřeje. Musela se potýkat s rakovinou prsu, naštěstí se jí ale již před časem podařilo její boj vyhrát.

Neobešlo se to však bez následků. Chemoterapie si vyžádala daň v podobě ztráty vlasů, a zpěvačka se tak nějaký čas na svých koncertech ukazovala buď s holou hlavou, nebo většinou pak s nějakou tou pokrývkou hlavy. I tak to podle mnohých mladé krásce slušelo.

Jasné ale je, že s vlasy je zpěvačka mnohokrát hezčí. Jejím velkým přáním bylo, aby jí dorostly alespoň na mikádo. Čekat ale nakonec nedokázala a nechala si je uměle prodloužit. Od té doby s nimi experimentuje a zkouší, co jí sedne nejvíce. S novinkou na hlavě se ukázala i na křtu kalendáře Pes a celebrita.

Po boku slavného herce

Na křtu kalendáře se objevila Slováčková po boku Davida Gránského, který se stal jedním z dvanácti fešáků pózujících se svými psími společníky. Jako jeho dlouholetá kamarádka ho doprovodila a svědomitě drbala za ušima i čtyřnohého krasavce, který má v kalendáři také své místo.

Slováčková zvolila na akci ležérní a pohodlné, ale zároveň elegantní a vkusné oblečení. Tmavé džíny sladila s černým tričkem a doplnila šedým kostkovaným kabátem. Nejvíce ale všechny zaujala svým novým účesem, který jí neskutečně sedl.

anna slovackova david gransky

Zdroj: Profimedia

Blond vlasy si nechala splést do mnoha copánků, a na své hlavě tak vytvořila účes po vzoru afrických krásek, který musel dát určitě spoustu práce. Ve spojení s jejím úsměvem udělaly vlasy na všechny přítomné skvělý dojem a jen málokdo by si tipl, že ještě před časem Slováčková bojovala s nějakou nemocí.

Čtyři roky boje

Ačkoli dnes už vypadá Slováčková šťastně a snaží se žít naplno, nebylo pro ni vůbec snadné se s nemocí potýkat. Bulku v prsu si nahmatala sama už před několika lety a trvalo to dlouho, než se lékařům podařilo ji nemoci úplně zbavit. S rakovinou bojovala přes 4 roky.

V listopadu roku 2020 se objevily v médiích novinky o tom, že je herečka konečně zdravá a ona sama začala na Instagram přidávat fotografie, na kterých mapovala, jak šel s rakovinou čas. Na většině z nich se soustředila právě na ztrátu vlasů a na jejich následný růst, který byl ale na její vkus pomalý.

Dnes se Anna věnuje naplno své hudební kariéře, soustředí se na veselé okamžiky ve svém životě a snaží se dohnat to, co kvůli nemoci zameškala. Ačkoli jí rakovina hodně sebrala, ona byla vždy statečná, boj nevzdala a dnes je z ní silná žena, která se ráda ukáže po boku přátel na společenské akci.

Zdroj: Profimedia, super.cz, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články