Bára Kodetová začíná úplně novou životní etapu. S manželem připravuje společný projekt

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
bara kodetova
Zdroj: Profimedia

Bára Kodetová je především českou herečkou, nyní se ale začala věnovat také zpěvu. Dokonce to vypadá, že se do nové kariéry vrhla po hlavě a bude ji živit.

„Budu mít první velký koncert a mám z toho trému už teď. Jakmile o tom začnu mluvit, tak se celá rozklepu. Ale těším se,“ přiznala se Bára v rozhovoru pro ahaonline.cz.

Bára se bude objevovat i v recitálovém večeru

Její manžel Pavel Šporcl je velmi úspěšný houslista, který pořádá recitálové večery. I tam by se měla jeho žena objevovat a pravidelně v pořadu zpívat. Recitály připravují v pražském Semaforu.

„Nikdy jsem nevěděla, že bych mohla zpívat. Na konzervatoři jsem slýchala, že bych se spíše měla věnovat činohře. Možná proto s tím začínám až v padesáti,“ usmívala se Kodetová, která se teď těší na novou etapu svého života.

Kromě herectví ale také moderovala pořad Pošta pro tebe, který se těší velké oblíbenosti. Lidé v něm hledají ztracené příbuzné nebo přátele, které neviděli klidně i několik desítek let.

Rozhodla se, že svým dcerám ukáže, že žena není jen pro domácnost

V loňském rozhovoru prozradila, že svým dcerám chce ukázat, že žena nemusí být na úkor rodiny ochuzena o své sny. Začala hubnout, začala se věnovat právě zpěvu a nyní už ji čeká velký koncert, na který ji určitě doprovodí celá rodina.

Poté, co dcerky odrostly, začala se herectví znovu naplno věnovat. Nikdy ale úplně nepřestala. I když byla dlouhá léta na mateřské dovolené, nikdy z kolotoče hraní a zkoušení nevyskočila. Její prioritou však byla fungující rodina, hlavně její dcery, které musí vidět, že je důležitá nejen starost o rodinu, ale také práce, která vás baví.

Nejstarší dceři je již přes dvacet, Bára je tak ráda, že má konečně po padesátce čas sama na sebe a může se věnovat i jiným činnostem než péči o rodinu, dům a zahradu. Přiznala také, že si už dokáže představit, že by byla babičkou.

„Může se to stát kdykoli. Lily bych určitě nevyhodila a pomohla jí, pokud by se dostala do těžké situace. A pokud by to bylo z lásky a rozhodla se mít děti brzy, tak bych jí jenom fandila. Protože být starou matkou je někdy velmi náročné,“ svěřila se herečka. Jejím mladším dcerám je 14 a 12 let.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články