Belohorcová si užívá v novém domově na Tenerife

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Belohorcova Zuzana
Zdroj: Marek Patek / CNC / Profimedia

Za okny už se pomalu hlásí o slovo zima. Všude je mlha a počasí tak akorát vlézt do postele. To se ale netýká slovenské moderátorky Zuzany Belohorcové. Ta zásobuje své fanoušky fotkami z jejího nového domova na Tenerife. A vypadá to, že si to tam opravdu užívá.

Blonďatá kráska bydlela se svou rodinu ještě do minulého roku v americkém Miami. S manželem tam vlastnili dokonce dvě nemovitosti.

Opustili ráj kvůli covidu

Jedna z nich byl luxusní apartmán v mrakodrapu uprostřed města. Druhou nemovitostí byla apartmánová vila na pláži, kterou pár pronajímal.

USA se krásná moderátorka rozhodla opustit už během loňského léta. Jedním z důvodů byla začínající epidemie nemoci covid-19, která jim zkomplikovala podnikání.

Rozhodli se vrátit zpět do Evropy

Se svým manželem se totiž věnují prodeji, ale i pronajímání nemovitostí, což samozřejmě po zhoršení epidemické situace nebylo možné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Moderátorka s manželem Vlastou Hájkem a jejich dvěma dětmi, dcerou Salmou a synem Neviem, se rozhodli pro přesun do Španělska.

Idylka ve vířivce

Nakonec ale zakotvili na ostrově Tenerife, kde si pronajali třípodlažní byt. Podle Blesk.cz je měsíční pronájem vyjde na neuvěřitelných 90 tisíc korun.

Právě z jejich nového hnízdečka pocházejí fotky, které si Zuzana přidala nově na svůj instagramový účet. Konkrétně z vířivky, kterou má k dispozici na terase.

Jak je vidět, Zuzana si španělského sluníčka náležitě užívá. Navíc vypadá v černých jednodílných plavkách s nápisem BLONDE jednoduše úžasně.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Super.cz

Autor: Markéta MladáSouvisející články