Bohuš Matuš přiznal, kdo je jeho osudová žena. Svou Lucinku z toho však vynechal

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
bohus matus
Zdroj: Profimedia

Bohuš Matuš je nejen zpěvák, ale také idol mnoha žen a dívek. Jen několik z nich ho ale ovlivnilo natolik, aby zůstaly v jeho životě. Se svou Lucinkou má již desetiměsíční holčičku, a i když mnozí nevěřili, že jejich vztah vydrží, vypadá to, že jsou opravdu šťastní.

Tento muzikant má však velmi blízko také ke své kamarádce, která mu podle jeho slov změnila život.

Osudovou ženou je lékařka a jeho fanynky

Bohuš Matuš se svěřil pro web ŽivotvČesku.cz. Svou ženu samozřejmě miluje, ale život mu ovlivnila ještě jiná, taktéž pro něj důležitá žena. Jedná se o lékařku Věru Baudyšovou, která mu po boku stála věrně několik let, byla jeho oporou a stala se jeho velkou fanynkou.

„Měl jsem vystoupení a přišli za mnou její známí. Vyprávěli mi o tom, že má velkou zahradu a moc by ji potěšilo, kdybych jí zazpíval. Za začátku jsem byl trochu skeptický, ale nakonec jsem souhlasil a byl jsem mile překvapený. A právě tam jsem se s Věruškou poprvé setkal a zalíbil jsem se jí,“ svěřil se Bohuš.

„Naše setkávání se stalo pravidelností, o letních prázdninách jsme za ní jeli třeba čtyřikrát. Pozval jsem k ní i Dana Hůlku, který přijel a udělal jí velkou radost, když zazpíval,“ pokračuje muzikant, který se objevuje také na divadelních prknech.

Veroniku považuje za inteligentní bytost

Bohuš Matuš je nadšený z toho, že se může přátelit zrovna s Veronikou, která je podle něj ztělesněním anděla strážného. Mnohokrát mu zachránila život a Bohuš je rád, že se právě ona v jeho životě objevila.

„Věruška je velice inteligentní a považuju ji za anděla v lidském těle, samozřejmě nepomáhá jenom mně. Mám vlastní zkušenost, že jsem ji viděl pracovat i jako skvělou psycholožku. Zkrátka je to taková úžasná máma, kdo to potřebuje, tomu pomáhá,“ svěřil se Matuš.

Potvrdil, že takovou ženu zatím za celý svůj život nepotkal. Lékařka tak může být potěšena, že vstoupila do života právě Bohuše Matuše, který vypadá, že si váží každé ženy, která mu přišla do cesty. A to je v dnešní době také vzácný úkaz.

Zdroj: Aha!, ŽivotvČesku.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články