Lucie Vondráčková natáčí s hollywoodským krasavcem. V jeho přítomnosti jen září

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková je v jednom kole. Nejenže neustále něco natáčí, ale také moderuje nebo si zajde do společnosti se svým partnerem Petrem Vojnarem. Nyní ukázala na svém instagramu, s kým přesně filmuje.

Není to nikdo menší než hollywoodský herec Trent Garrett, který už nějakou dobu žije v Praze. S českou modelkou Terezou Kačerovou vychovává syna Luku.

Lucie se objevila po boku slavné hvězdy

I když by tento herec mohl mít hvězdné manýry, je to veselý a přemýšlivý chlap, který místo natáčení filmů skládá básně, hraje na kytaru a také se věnuje meditaci. Kromě natáčení si najde čas také na svého syna a rád běhá.

Lucie se objevila po jeho boku při natáčení. Fotografie, které zveřejnila na svém instagramu, jsou krásné, a komentáře, které zasypaly její příspěvek, také. Lucie stojí po jeho pravici, herec se do objektivu usmívá.

Vysmátá Lucie vedle herce a další herečky

První snímek na první dobrou nevyšel, protože herečka drží v ruce klapku a místo toho, aby se usmívala do fotoaparátu, se něčemu směje, a fotka je tak rozmazaná. Další snímky jsou ale kvalitní a je vidět, že si Lucie přítomnost slavné osobnosti užívá.

Komentáře pod příspěvkem jsou velmi oslavující. Jeden z nich zní: „Luci, nemůžu si pomoct, ale čím jste starší, tím jste krásnější. Snad to ode mě nezní divně.“ I další komentáře směřovaly spíše na samotnou českou herečku než na slavnou hvězdu.

Po boku herce na druhé straně je další skvělá herečka Myra Goldie. Všichni spolupracovali s Marií Gross, která se věnuje produkční činnosti. S Luckou pracuje už delší dobu a je vidět, že se k sobě rády vracejí.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články