Bolestivé přiznání: Jitka Boho má četné zdravotní komplikace. Příčinu svých problémů však naštěstí zná

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka boho
Zdroj: Profimedia

Jitka Boho působí na své okolí vyrovnaně, protože se vždy usmívá a s každým prohodí pár slov. Nyní ale přiznala, že není všechno růžové a trápí ji zdravotní problémy.

Na Jitce se pravděpodobně podepsal její poslední rozchod. Může trvat několik týdnů i měsíců, než se psychika dá do kupy, a totéž se dá říct také o tělesném zdraví. Se svým manželem Lukášem Boho plánovala dlouhý život, ale tento sen se jí brzy rozplynul.

Zásnuby a druhé miminko už jsou také minulostí

Po rozvodu, který přišel jen čtyři roky po svatbě, se modelka rozhodla přestěhovat z Prahy na Moravu, kde bydlí její rodiče. Zanedlouho se znovu vrátila do Prahy a zamilovala se. Jejím partnerem byl Matěj Liška, o 15 let starší režisér.

Společně plánovali nejen zásnuby, ale také další miminko. Vypadá to ale, že malá Rosálie se sourozence jen tak nedočká. V květnu totiž pár oznámil rozchod, ani jeden z dvojice ale nebyl konkrétní a nesdělil žádné detaily.

Zdravotní komplikace tak přišly nedlouho po rozchodu. Zpěvačka a modelka si je jistá, že tělo psychika velmi ovlivňuje. Se svými pocity se svěřila na svém instagramu. „Člověk míní, život mění… Nevím, jak to máte vy, ale já, když mě něco trápí, pouštím si hlavně pozitivní hudbu, oblíbený seriál, a především na mě funguje příroda. Taky věřím, že to naše tělo rozhodně ovlivňuje psychika.“

„Bolí mě záda, poslední dobou fakt dost, do toho teď angína… Kdo se v tom trochu orientuje, ví… Ale! Tohle vše přejde. Věřím! Chce to čas (dobře, možná, že se teď sama takhle uklidňuju),“ stěžuje si na zhoršené zdraví modelka.

Věří, že jednou potká pravou lásku

„Jsem volná a svobodná a asi si to i užívám. Je to pro mě takový čas na rozmyšlenou. Rozhodně bych nebyla tou maminkou, která nové tatínky představuje dítěti každý měsíc. Rozhodně by mi nevadil muž s dítětem. Naopak je to fajn, protože ví, co to je rodičovská láska,“ netají se Boho tím, že na lásku nezanevřela.

Cíleně ale nikoho hledat nebude. Prozradila také, že i když se necítí dobře, nechce se vzdát svého úsměvu. Problém podle ní může být dokonce v tom, že se s ní muži bojí seznámit, protože se jedná o známou tvář, kterou vidí v televizi i časopisech.

Modelka ale stále věří v lásku a doufá, že jednou najde svého vyvoleného. „Myslím si, že se mě chlapi bojí oslovit. Já to ale raději nechám plynout, nebudu na nic tlačit a nechám se překvapit tím, koho mi osud přivede do cesty,“ zakončila.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články