Britney Spears šla donaha. To nejnutnější zakryla rukou, ale přece jen jí něco vyklouzlo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
britney spears
Zdroj: Profimedia

V souvislosti se zrušením nuceného opatrovnictví se v poslední době o zpěvačce Britney Spears mluví až dost. Ona si ale pozornost poměrně užívá. Sama se snaží s fanoušky co nejvíce komunikovat, a nedávno dokonce ukázala, jak si užívá svobody. Odvážné fotky z pláže a z koupelny nicméně některé fanoušky zaskočily.

V plavkách se fotí na instagram každý druhý. Britney si proto řekla, že bude ještě odvážnější, a ukázala se skoro tak, jak ji příroda stvořila. Na několika fotografiích z pláže zakrývá svůj hrudník jen rukama. Pak jsou tu ale ty koupelnové fotky.

Na těch je zpěvačka zcela nahá a její bradavky a pozadí zakrývají růžové kytičky. Tedy měly by zakrývat. Nevšimli jste si ale také na některých fotkách toho, že se cenzura moc nepovedla?

Sama se přiznala k úpravám fotek

„Hraní si v Pacifiku ještě nikdy nikomu neublížilo,“ napsala v příspěvku Britney. „Psss, ta vana je zakroucená schválně,“ dodala a zasmála se tomu, že úpravy fotek se jí opravdu nedaří. Je vidět, že nejen bradavky se pokoušela skrýt na fotkách docela neúspěšně.

Na snímcích se chlubí svůdnými pózami a potom také několika fotkami od moře, které sice vyzařují pozitivní energii a jsou rozhodně sympatičtější než ty koupelnové, ale fanoušci samozřejmě hodnotí spíše to, co se jim tak úplně nezdá.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Naštěstí to vypadá, že si Britney uvědomuje, že je celý příspěvek spíše pro pobavení a sama se mnoha komentářům směje. Je vidět, že má ze svobody, kterou konečně získala, radost, a nehrotí příliš věci okolo. Fanoušci pro ni navíc prý vždy byli tou nejdůležitější oporou a nemá jim nějaké připomínky za zlé.

Osvoboďte bradavky

Jedním z nejčastějších komentářů pod fotkou je slogan „Free the nipples,“ který odkazuje k výrokům „Free the Britney.“ Ty byly ze strany fanoušků poměrně časté, když se dostala do nuceného opatrovnictví svého otce a mnoho lidí s rozhodnutími vyšších mocí nesouhlasilo.

Na druhou stranu celá řada fanoušků Britney gratuluje ke svobodě. Libuje si, že je konečně sama sebou a že je to opět jejich stará dobá Britney Spears, které to sluší kdykoli a kdekoli. A to i s filtry a úpravami, které samozřejmě nezůstaly bez komentáře.

V budoucnu ještě určitě Britney překvapí. Po tom, čím si prošla, je konečně ráda, že se může opět vyjadřovat naplno a bez omezování, a i když někteří lidé by jí doporučili spíše méně odvahy, mnozí ji právě díky její kontroverzní povaze uznávají a doufají, že zůstane stále stejná.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články