Britney Spears se po 13 letech konečně dočkala svobody. Oslavila ji zásnubami s osobním trenérem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
britney spears
Zdroj: Profimedia

Od roku 2008 byla zpěvačka Britney Spears v nuceném opatrovnictví svého otce. To letos v srpnu konečně skončilo a ona tak může zase začít žít podle svého. A že jí v tom otec opravdu výrazně bránil, dokázala tím, že se hned, jak to šlo, zasnoubila se svým dlouholetým přítelem.

Že měla devětatřicetiletá zpěvačka psychické problémy, je známo, její otec ale podle všeho příliš nepracoval na tom, aby se její stav zlepšil. Spíše naopak. Podle jejích slov ji například nutil brát antikoncepci a zakázal jí otěhotnět. To ale nebylo to jediné, co dělal.

Jamie Spears například nutil Britney brát extra silné léky na psychiku a poté vystupovat na koncertech, na které se necítila. Ačkoli byla zpěvačka zbavena svéprávnosti a on na to měl plné právo, morální podpory od lidí se nedočkal. Zato Britney, kterou svět začal litovat, nyní svým fanouškům děkuje.

Zásnuby s dlouholetým přítelem

Jen měsíc poté, co se konečně po třinácti letech zpěvačka dočkala svobody, oznámila na svém Instagramu fanouškům, že se zasnoubila. O ruku ji požádal sedmadvacetiletý osobní trenér Sam Asghari. Ten sdílel na svém profilu fotografii, na které se pár líbá a zpěvačka se chlubí zásnubním prstenem.

„Je to tak. Oba partneři dnes stvrdili svůj dlouholetý vztah. Jsou hluboce dojati podporou, odhodláním a láskou, kterou jim fanoušci vyjadřují,“ sdělil médiím k celé události zpěvaččin manažer Brandon Cohen. Ona sama dodala pouze: „Nemůžu tomu uvěřit.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sam Asghari (@samasghari)

Asghari a Spears se dali dohromady v roce 2016 při natáčení videoklipu s názvem Slumber Party.
Na zásnubním prstenu, který je opatřen čtyřkarátovým diamantem, je z vnitřní strany vyrytý nápis „lvice“. Jedná se o přezdívku, kterou osobní trenér svou snoubenku oslovuje. Dodává jí tím prý sebevědomí.

Velká podpora fanoušků

Ačkoli byla Britney s psychickými problémy několikrát hospitalizována a provázela ji celá řada skandálů, mnoho fanoušků na ni nikdy nezanevřelo. To se potvrdilo už v minulosti a po zásnubách se ukázalo, kolik lidí jí a jejímu snoubenci přeje, že si konečně mohou užívat svou lásku naplno.

„Moc vám to přeji, jsem za vás za oba tak moc šťastná. Po tom všem, čím si Britney prošla, si zaslouží dokonalého chlapa, který se o ni postará,“ napsala na Instagram k zásnubní fotografii jedna z fanynek, kterou doplňují i další radostné komentáře.

„Starej se o ni jako o královnu. Prošla si těžkým životem a teď potřebuje někoho, kdo jí to všechno vynahradí. Ale my ti věříme,“ vzkázala Samovi rodina další fanynky. Je vidět, že Britney se zpět do života mohla vrátit nejen díky tomu, že měla podporu přátel, ale i díky fanouškům, kteří jí nikdy nepřestali věřit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články