Změna je život: Eva Burešová oslnila extravagantním účesem. Božskými kudrlinami všem vytřela zrak

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Hvězda Evy Burešové raketově stoupá vzhůru. Začínala jako účastnice Česko Slovensko má talent, pokračovala v seriálu Gympl s (r)učením omezením a v muzikálech a dnes je z ní oblíbená tvář televizní obrazovky a zpěvačka, která má na kontě úspěšné singly.

Jako Týnu ze Slunečné si ji oblíbili i starší diváci. Všem svým fanouškům teď vytřela zrak novým účesem, v němž vypadá jak exotická bohyně krásy.

Eva totiž na svém instagramu sdílela krátké video, na němž svým sledujícím předvádí nový účes. A že je to opravdu odvaz! Culí se do kamery a při tom ukazuje dlouhé kudrliny, které musely dát kadeřnici opravdu zabrat.

Zřejmě jen dočasná změna účesu

„Změna je život…,“ napsala brunetka na sociální síť, kde ji sleduje přes 420 tisíc lidí, což je na české poměry opravdu velmi vysoké číslo.

„Ale jen na chvíli,“ dodala vzápětí Týna ze Slunečné a účastnice soutěže Tvoje tvář má známý hlas, během jejíhož natáčení potkala svého současného přítele Přemka Forejta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Vypadá to tedy, že změna Evina vzhledu bude jen dočasná. Zřejmě se nechala zkrášlit pro konkrétní účely, které ale svým příznivcům neprozradila.

Filtr si mohla odpustit

Možná by nemusela použít filtr, který ji úplně proměnil rysy v obličeji, což je v jejím případě opravdu zbytečné. Ale na druhou stranu instagram je hra, zábava, a to se dá říct i o vlasovém stylingu a změnách image.

Eva poslední dobrou jen září, a to také díky svému partnerovi Přemkovi Forejtovi. Radost jí ale určitě dělá i práce a především syn Nathaniel, kterému věnovala i písničku Malý princ.

Umělkyně má napilno, dokonce stihla představit i svůj diář, který si už zájemci mohou předobjednat. Jmenuje se O něco blíž a obsahuje texty, které mají mluvit přímo k majiteli každého jednoho kousku. Jak herečka a zpěvačka slíbila, poodhalí i část svého nitra.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články