Bude vám chybět v novém MasterChefu? Ivka se toho pořád nebojí, ukázala dokonalou postavu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
Iva Sarauerova
Zdroj: Profimedia

Ivku zná každý, kdo sledoval MasterChefa. Amatérská kuchařka, která to dotáhla až mezi čtyři nejlepší kuchaře, se ale nebojí ukázat víc. Kromě vaření má ještě dalšího koníčka.

Miluje sport, cvičení a celkově posilovny a fitness centra. Ani na dovolené nezahálela a zúčastnila se několika tréninků, ale samozřejmě si také odpočinula, a to ve společnosti svých dvou synů, kterými se ráda pochlubí.

Ivka ukázala skvělou postavičku na pláži

Ivka má sice dvě děti, ale postavičku jako lusk. Musí na ní tvrdě dřív, ale Ivka patří mezi typy lidí, kteří se nevzdávají. A jako odměnu si může dovolit krásné fotografie od své kamarádky Markéty, která byla na dovolené v Chorvatsku spolu s ní.

Na svůj Instagram Ivka pověsila svůdnou fotografii, na které má oblečené hnědé body, a odhaluje tak nejen své tetování, ale také dokonale vysportované nohy. V kombinaci s horkým sluncem a romantickou pláží je jasné, že Ivka se trefila do černého.

K příspěvku napsala, že se svou kamarádkou musela trpět právě na ostrých kamenech, protože v Chorvatsku nenajdete mnoho písečných pláží. „Pro Markét to bylo náročné, chodila ve vodě na mega ostrých kamenech a fotila. A do toho vždy chytala a odtahovala skútr, který do ní zezadu narážel,“ baví Ivka své fanoušky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Sarauerová (@ivka_fitbake)

Nenapadlo nás vzít si žabky, postěžovala si Ivka s úsměvem

„Já umírala bolestí při každém kroku. Když jsem se pak převlíkla do jiného outfitu, tak jsem si tohle bodyčko házela pod nohy, abych mohla vůbec chodit,“ přiznala se kuchařka, která má slabost pro pečení.

Své kamarádce poděkovala za fotografie a její přítomnost na dovolené. Podle jejích slov to byla ta nejlepší dovolená. Kromě svých fotografií ale zveřejnila snímky svých dvou synů, starší Kvido je už dokonce vyšší než ona sama.

Nedávno se začala vysílat další řada pořadu MasterChef a Ivka v jiném příspěvku vzpomínala na doby, kdy se ho sama zúčastnila. Uvedla, že poznala nejen nové prostředí a uvařila nová jídla, ale také zde našla několik dobrých přátel, se kterými se doteď pravidelně vídá.

Autor: Raina TomanováSouvisející články