Chůvu k pohledání znásilnili před vlastním manželem. Osud jí zasadil i další těžké rány

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
fran drescher
Zdroj: Profimedia

Fran Fine je pravděpodobně nejslavnější chůvou světa. Oblíbený sitcom Chůva k pohledání se díky této postavě stal legendárním a představitelka hlavní hrdinky Fran Drescher byla za roli dokonce nominována na Zlatý glóbus. Život slavné herečky ale nebyl vždy procházka růžovým sadem.

K filmu se dostala přes klasiku. Svou první roli si zahrála ve snímku Horečka sobotní noci a i díky tomu si ji později vyhlédli tvůrci slavného sitcomu. I dnes ve svých 64 letech vypadá skvěle a mohla by krásou konkurovat kdejaké třicítce.

Jenomže její život nebyl vždy šťastný. V roce 1985 si prošla situací, na kterou se jen velmi těžko zapomíná. A i když už dnes o celé věci nemluví, je jasné, že na ni stále nezapomněla a traumatické zážitky má stále uložené v paměti.

Znásilněna před vlastním mužem

Fran Drescher se před lety stala obětí zločinu, který změnil v jejím životě mnohé. Do jejího bytu se vloupali zloději, kterým se podařilo spoutat a přivázat k židli jejího manžela. V domě tehdy byla přítomná i Franina kamarádka.

Kriminálníci pak obě ženy před zrakem spoutaného muže znásilnili. Ačkoli byli později dopadeni a celá situace samozřejmě mohla dopadnout hůře, Drescher se musela dlouho se zážitkem vyrovnávat a nejspíš nikdy nezapomene, co se tehdy stalo.

Rozvod a rakovina

Bohužel nešlo o jedinou ránu, kterou osud pro herečku přichystal. Po pár letech od události se se svým mužem rozešla, protože se ukázalo, že je gay. I když spolu udržovali i nadále přátelský vztah, byla to pro ni jistě obrovská rána.

O rok později byla herečce diagnostikována rakovina děložního čípku. Ačkoli se na ni přišlo včas a Fran se uzdravila, musela podstoupit operaci, která jí znemožnila mít v budoucnu děti. To si tak alespoň v seriálu mohla vynahradit tím, že se rovnou o tři starala.

Dnes je Fran Drescher stále krásnou ženou, která se na svět usmívá, a i po tom všem, čím si prošla, je stále pozitivní a věří, že ještě v životě celou řadu věcí dokáže. Většina z nás nejspíš nikdy nezapomene na šílené scény ze slavného sitcomu, které nás bavily vždy odpoledne a vpodvečer.

Zdroj: people.com, super.cz, extra.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články