Kateřina Sokolová dráždí v korzetu. Tohle je nejkrásnější Češka, píší jí muži

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
katerina sokolova
Zdroj: Profimedia

Kateřina Sokolová je česká modelka, která se v roce 2007 stala dokonce Miss České republiky. A není se čemu divit, tuhle krásku by chtěl mít doma asi nejeden muž. I dnes je navíc Katka krásná žena, která se nebojí ukázat krásy svého těla.

Někteří slavní lidé sdílí na Instagramu odvážné fotky, kterými zaujmou na první pohled. Kateřina Sokolová ale nepotřebuje ukazovat plavky nebo se fotit tak, jak ji příroda stvořila. Poslední fotografií, kterou sdílela, dokazuje, že dokonalost své postavy může ukázat i v korzetu.

Na fotografii předvádí svůdnou pózu, kterou nejednoho muže jistě srazila na kolena a i ženy musí uznat, že téhle krásce je zkrátka co závidět. Jak na její příspěvek reagují fanoušci? Slovy chvály se to pod fotkou jen hemží.

Focení nového kalendáře

Fotku Kateřina Sokolová na svém Instagramu nesdílela jen proto, aby dráždila své fanoušky, ale také aby je informovala o tom, že před nedávnem nafotila nový kalendář. Ten má podle jejích slov vyjít už brzy a fotka v korzetu byla jen takovou malou ochutnávkou toho, na co se těšit.

Dokonalé tělo, svůdné pohledy a modely, které sice neukazují příliš, ale zároveň ani málo, jsou rozhodně lákadlem a je jasné, že půjde kalendář na dračku. Sokolová také označila v příspěvku fotografa, který stál u zrodu kalendáře.

Tahle modelka si zkrátka a jednoduše před lety titul Miss zasloužila a i dnes může mnohým novodobým královnám krásy konkurovat úplně s přehledem. Proto ji stále fanoušci milují a obdivují, což je vidět i z komentářů pod snímkem.

Nejkrásnější žena Česka

Jelikož se u fotky Katka ptá, jak se fanoušci těší na její nový kalendář, samozřejmě jsou odezvou pozitivní a natěšené komentáře. Některé ženy dokonce vtipkují, že alespoň budou vědět, co dát manželům pod stromeček.

Kromě toho je to ale pod fotkou také samá velká chvála na postavu modelky a někteří opravdu nadšením nešetří. „Za mě nejkrásnější žena Česka,“ napsal dokonce jeden z mužů. A mnozí mu přizvukují.

Je vidět, že už teď nemusí mít Katka starosti, že by se kalendář neprodával. Má totiž i po mnoha letech od získání titulu české Miss velké zástupy fanoušků mezi muži i ženami a určitě je ještě spousta fotek, které má pro nás nachystané.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články