Jitka Boho předvedla svůdnou pózu v bikinách. Člověku se z ní až zatočí hlava

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
jitka boho
Zdroj: David Malik / CNC / Profimedia

Krásná Jitka Boho vyrazila na dovolenou do Turecka a s fanoušky pravidelně sdílí svoje postřehy a zážitky. A také čas od času ukáže svoji postavičku jako lusk. Některé pózy, které volí, jsou ale trochu krkolomné a člověku se z nich zatočí hlava.

V loňském roce se málokdo z nás dostal kvůli situaci s covidem k moři. Jitka Boho vyrazila loni do Chorvatska a moře jí už pořádně chybělo.

„Samozřejmě, u nás je nádherných míst nespočet, to samé Slovensko. Ale to moře má taky něco do sebe. Hlavně s dětmi je to zase o něčem jiném,“ přiznala se modelka na svém Instagramu.

Své křivky ráda ukazuje

Léto sice strávila v tuzemsku, ale na podzim už vyrazila k moři, přesněji do města Manavgat v jihoturecké provincii Antalya.

To je prý třetím nejnavštěvovanějším městem světa, co se týče počtu mezinárodních příletů. V jednom z letadel seděla i bývalá vítězka České Miss 2010, její dcera a zřejmě i maminka.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

Jitka se rozhodla, že svým fanouškům bude ukazovat nejen krásy moře, ale především svých božských křivek. Pochlubila se třeba fotografií v roztomilých puntíkatých bikinách.

Co ale většinu fanoušků pobavilo, nebo spíše překvapilo, byla zvláštní a dosti krkolomná póza, kterou Jitka na posteli předváděla.

Příště bude stojka?

Někdo se smál, že vypadá trochu jako žabička. Nicméně modelka si ze sebe umí udělat legraci. „Žbluňk. Samozřejmě takhle taky obvykle nesedávám, ale myslím, že jsou ještě mnohem neobvyklejší pózy. Tak zítra stojka?“ napsala modelka k fotce. Uvidíme, čím nás Jitka překvapí příště.

Vypadá to, že dovolenou si kráska užívá, i když na ni nevyrazila s novým partnerem. Prý jejich vztah zatím není ve fázi, že by společně trávili dovolenou.

Všechno je teprve na začátku a modelka nechce nic uspěchat. Nový muž se jmenuje Tomáš, a jak se Jitka svěřila deníku Aha! všechno je v začátcích a zatím se poznávají.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Barbora TurkováSouvisející články