Dáda Patrasová je úplně jiný člověk. Možná v tom má prsty její italský milenec

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar patrasova
Zdroj: Profimedia

Když se ukázalo, že má Felix Slováček milenku, Dagmar Patrasová se nikdy nesmířila s tím, že ji manžel opustil. Začal žít se ženou o čtyřicet let mladší a Patrasové nezbývalo, než hledat na svůj žal lék. To se jí podařilo u italského milence Vita.

Při pandemické situaci ale nastaly další komplikace. Patrasová se se svým partnerem nemohla vídat, a byla proto nešťastná. Sama v médiích přiznala, že jí vztah s ním opravdu chyběl a koronavirová opatření s uzavřením hranic pro ni byla mučením.

„Měli jsme se vidět předtím, než se uzavřely hranice, jenže to nám koronavirus překazil. Kdy se teď uvidíme, to tedy ještě nevím. Vše záleží na okolnostech,“ řekla před několika měsíci zpěvačka. Teď to ale vypadá, že už je vše v pořádku.

Slováček s milenkou nevydržel

Felix Slováček žil po rozchodu s Patrasovou celkem sedm let s výtvarnicí Lucií Gelemovou. Jenomže ta se před nedávnem rozhodla, že by se chtěla vdávat a mít s ním děti. A na takové závazky téměř osmdesátiletý klarinetista neměl a s milenkou se rozešel.

Patrasové tak svitla naděje, že by se k ní po tak dlouhé době mohl muž vrátit. Jenomže žádná velká sláva se nekonala. Pár si přes média vyměnil několik velmi ostrých dopisů a stále to vypadá, že spolu dokážou komunikovat jedině prostřednictvím třetí strany.

Přesto ale v poslední době Patrasová doslova rozkvetla. Na lidi kolem sebe se usmívá, zhubla několik kilo a i modely, které nosí, jsou najednou nějakým způsobem hezčí a přitažlivější. Čím to ve skutečnosti je? Který z mužů za její změnu může?

View this post on Instagram

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

Manžel, nebo milenec?

Je pravda, že se Dagmar Patrasová může po otevření hranic opět vídat se svým italským milencem. A podle všeho s Vitem také hodně času tráví. Takže je tenhle vztah důvodem její dobré nálady? Má psychická pohoda vliv i na to, jak Patrasová vypadá?

Anebo se naopak Dáda stále trápí, touží po Felixovi a snaží se, aby pro něho byla dostatečně přitažlivou a mohla se k němu vrátit? Na sociální sítě se pomalu vrací společné koláže, které s Vitem dříve sdílela a v době pandemie vymizely. Je s ním ale zpěvačka šťastná?

Ať už je to jakkoli, Dagmar Patrasové situace prospívá. Minimálně fyzicky je na ní vidět velká změna. A ať už jde o následek lásky, nebo o motivaci zalíbit se, vypadá teď zpěvačka dobře a zdá se, že ani psychicky není na dně, ale naopak plná energie a připravena jedině na změny k lepšímu.

Zdroj: sip.denik.cz, Blesk, msn.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články