Felixovi Slováčkovi se udělalo s expřítelkyní nevolno. Musela duchapřítomně zareagovat

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Slovacek Felix
Zdroj: Profimedia

Hudebník a klarinetista Felix Slováček skončil v péči lékařů. Při cestě na chalupu se mu udělalo v autě nevolno. Naštěstí ho doprovázela malířka a jeho expřítelkyně Lucie Gelemová, která mu duchapřítomně zavolala sanitku. V nemocnici si muzikanta zatím nechávají na pozorování, což potvrdil sám hudebník webu Blesk.cz.

Slováček měl naplánovaný pěkný víkend, jeho plány však ani trochu nevyšly. „V pátek jsem jel s Lucií k ní na chalupu k Třeboni, kde jsem chtěl strávit víkend. Ale po cestě se mi udělalo zle, zvracel jsem, motala se mi hlava, a tak mě radši Lucie zavezla do nemocnice v Písku, kudy jsme projížděli,“ uvedl pro internetový deník sám Slováček.

Zůstává v nemocnici

Lékaři si ho v nemocnici nechávají raději na pozorování. Přece jen je hudebníkovi už osmdesát let. Objevovaly se dokonce i zvěsti, že se mohlo jednat o slabou mozkovou příhodu. To však nikdo nepotvrdil.

„Teď mi udělají různá vyšetření. Na pokoji jsem sám, právě jsem poobědval, vaří tu výborně. A teď sháním křížovky, abych si tříbil smysly. Minimálně dva dny si mě tu nechají na pozorování,“ uvedl v sobotu na pravou míru slavný klarinetista.

V autě s expřítelkyní

Situaci okomentovala i jeho spolujezdkyně Lucie Gelemová. Podle webu Super.cz uvedla, že už je na tom hudebník dobře. „Je to starší člověk, a tak jsme nechtěli nic podcenit. V nemocnici mu udělali CT a další vyšetření. Další testy budou dělat v pondělí, takže nevíme přesně, co se stalo. Felix se ale cítí dobře. Dnes už i vtipkoval,“ řekla.

Ačkoliv byl Slováček v autě s umělkyní Lucií Gelemovou, na jejich vztahu se údajně nic nezměnilo. Stále zůstávají dobří přátelé, a to i přesto, že se letos v květnu po sedmi letech rozešli.

Milostný trojúhelník

Jejich vztah byl od začátku značně kontroverzní. Nejenže Gelemová byla o téměř čtyřicet let mladší, ale hudebník byl stále ženatý se svou druhou manželkou Dagmar Patrasovou. Ačkoliv se předtím zřejmě jednalo o tajný milenecký vztah, po jeho odhalení Slováček přestal milenku tajit. Vodil ji i do společnosti, manželce navzdory.

Tento prazvláštní trojúhelník hudebník však vůbec neřešil. Žádost o rozvod nepodal, ani o něm neuvažoval. Místo něj to řešily zúčastněné dámy, které si navzájem posílaly vzkazy do bulvárních médií.

Nakonec přišel rozchod

Manželka označovala milenku za zlatokopku, milenka manželku za alkoholičku. Patrasová podala žádost o rozvod, tu ale vzápětí stáhla. Je až s podivem, že tento komplikovaný vztah vydržel celých sedm let.

Nakonec jej utnula sama malířka. Podle jejích tehdejších vyjádření si přála založit rodinu, což zřejmě Slováček odmítal. Také už ji unavovalo soužití ve třech, a z toho vyplývající útoky na její osobu. Uvedla ale, že s hudebníkem dál zůstávají přátelé. Což se dnes také potvrdilo.

Zdroj: Blesk.cz, Super.cz

Autor: Markéta MladáSouvisející články