Taťána Gregor Brzobohatá oslavila 15 let od výhry v Miss World v odvážném modelu. Leskla se jako disco koule

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tatana gregor brzobohata
Zdroj: Profimedia

Taťána Gregor Brzobohatá se ve sdílení fotek na instagramu vyžívá. Není tak divu, že se pochlubila také sérií snímků z akce, na kterou vyrazila v rámci oslav Mezinárodního dne seniorů. To ovšem nebyla ta jediná příležitost, při které si na sebe vzala šaty s odvážným dekoltem.

Některé fotky zachycují jen příjemnou atmosféru, usmívající se důchodce, kteří se i ve svém věku dokáží bavit, a sál plný lidí, kteří se svými blízkými slaví tak významný den. Na jiných fotkách je pak přímo Brzobohatá, která si podle všeho akci užila naplno.

Podle některých možná zvolila Taťána trochu odvážné šaty, na druhou stranu je pravda, že v nich měla co ukázat. Uznejte sami, jak to modelce a herečce slušelo v krátkém modelu, který se na parketu doslova leskl.

15 let od Miss World

Kromě Dne důchodců oslavila Taťána v daném dni také už patnáctileté výročí od získání titulu Miss World. I dnes je krásná a mohla by s přehledem mnohým současným vítězkám konkurovat. Že si věří, bylo jasné i z modelu, který si na sebe na akci vzala.

„Tak takhle jsme oslavili dvě pro nás významné akce, Mezinárodní den prarodičů a moje patnáctileté výročí od Miss World,“ napsala k příspěvku na svém profilu modelka.

„Děkuju všem, kteří se na nich podíleli, kteří si přišli přiťuknout, poslechnout skvělou hudbu a co s námi protančili střevíce! Bylo to boží!“ neskrývala nadšení.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Taťána Gregor Brzobohatá (@tatianagbrzobohata)

Fanoušci všeho věku

Každý den je pro Taťánu důvodem k oslavě, radosti a úsměvu. A když se sejdou rovnou dvě příležitosti, rozhodně je třeba vzpomínky z pořádných akcí zachovat alespoň v podobě fotografií.

Je jasné, že má Brzobohatá fanoušky v mladší věkové kategorii. Mnoha mužům se z ní podlamují kolena a pro některé ženy je vzorem a rády by byly jako ona. Ovšem jak se ukázalo, i mezi staršími lidmi je oblíbená.

Alespoň podle fotek, na kterých je Taťána zachycená se svými fanoušky, to vypadá, že ženy i muži v důchodu Taťánu také uznávají a váží si toho, co pro ně jako zakladatelka nadace Krása pomoci dělá. O tom rozhodně není pochyb, podívejte se na úsměvy všech účastníků.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články