Taťána Gregor Brzobohatá ví, jak nažhavit každého chlapa. Takhle se vystavila u bazénu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tana brzobohata
Zdroj: Profimedia

Horké letní dny přímo vybízejí modelky, herečky a zpěvačky k tomu, aby ukázaly své vypracované tělo, a to nejen u bazénu, ale také na dovolené nebo u práce na chatičce.

Jednu takovou na svém instagramu ukázala také Taťána Gregor Brzobohatá, Miss World 2006 a stále krásná manželka Ondřeje Brzobohatého. A rozhodně to není ledajaká fotografie, vypadá na ní pěkně žhavě!

Pohled vám sjede z očí na dekolt

Táňa se na snímku krásně směje a rozhodně to nevypadá, že by se jí letošní léto nelíbilo. Užívá si slunečnou Itálii, na sobě má černé bikiny a pánové možná budou utírat slinu. Snímek ale není jediný.

Táňa je na sociálních sítích velmi aktivní, propaguje určité výrobky a také neváhá fanouškům ukázat své soukromí. Sdílela například fotografii z chalupy, kde má oblečenou teplákovou soupravu, ale ne ledajakou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taťána Gregor Brzobohatá (@tatianagbrzobohata)

Jejím nákupem jste mohli podpořit seniory. Táňa je, co se týče spoluprací s různými nadacemi a spolky, v České republice proslulá. Objevila se také v taneční soutěži StarDance, ve které skončila na druhém místě.

Nedávno prozradila, že na rodinný život se manželé nechystají

Pandemie koronaviru dostihla i ji, nyní se jí ale zakázky na focení a další práci jen hrnou a je za to ráda.

Také ona ale musela bojovat s kilogramy navíc, které přibrala během karantény. Podle nejaktuálnější fotografie se s tím popasovala velmi dobře a už znovu může dávat na odiv své krásné křivky.

Prozradila, že miminko zatím nebude. Se smíchem řekla, že to bez něj ještě chvíli vydrží, i když věk by samozřejmě už měla. Lockdown se svým manželem „přežili“ bez úhony, přiznala, že jí společně trávený čas dokonce prospěl.

„Když jsem někdy cítila, že se blíží nějaký přetlak, šla jsem si zaběhat do lesa a vyčistit hlavu a Ondřej šel vařit. Musím říct, že nám toto období prospělo. Bylo to hezké a příjemné vstávat každý den v klidu s tím, co si asi dnes uděláme k obědu a jaký film si pustíme,“ prozradila úspěšná modelka pro iDNES.cz.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články