Sestra Kate Moss se za své tělo nestydí. Tyto snímky jí vydělávají horentní sumy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lottie Moss
Zdroj: Profimedia

Jméno Kate Moss zná celý svět. Slavná modelka a módní návrhářka z Anglie se stala tváří mnoha časopisů, módních kolekcí i kosmetických a textilních značek. Její sestra Lottie si s oblékáním příliš hlavu nedělá, přesto by se ale dalo říci, že se ve světě módy pohybuje také.

Lottie Moss je považována za britskou modelku. Na většině fotografií, které byste s ní na internetu našli, je ale obvykle jen ve spodním prádle, mnohdy dokonce úplně nahá. S oblékáním si tato hvězda zkrátka hlavu neláme.

Její modely jsou obvykle tvořeny jen minimem látky a velmi ráda ukazuje světu své tělo, které za to ovšem také stojí. Lottie se svou dokonalou postavou a hustými blond vlasy zkrátka vypadá skvěle, podle mnohých je ale její jednání až příliš kontroverzní.

Neřestné výdělky

Lottie Moss je na rozdíl od své sestry poměrně velká neřestnice. Nebojí se totiž ničeho a často se pohybuje na sociálních sítích pro dospělé, kde prodává své nahé fotky a videa.

Kromě toho se ale také ukázalo, že si Lottie přivydělává dalším tak trochu neřestným byznysem. Rozhodla se totiž prodávat zájemcům své použité kalhotky. A možná by vás překvapilo, kolik jsou lidé ochotni za takovou věc utratit.

Cena kalhotek se může lišit. Podle samotné modelky záleží na jejich značce, původní pořizovací ceně a také na tom, jak dlouho je nosila. Podle všeho jsou ale sumy opravdu vysoké.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lottie Moss (@lottiemossxo)


Sestra Lottie se k jejímu chování prozatím nevyjádřila. Drží se svého a modeling využívá jen k tomu, aby ukázala světu, co je to skutečná krása. Názor na svou sestru má sporný, ovšem nic to nemění na tom, že jsou Lottie se Kate milujícími sourozenci.

Fanoušci ji obdivují

Podle mnohých je jednání Lottie Moss až příliš kontroverzní. Na druhou stranu je pravda, že se modelka ničeho nebojí a jde si za svým. Právě proto ji hodně lidí také právem obdivuje.

Na svém Instagramu Lottie poměrně pravidelně sdílí fotky, z nichž většina je dosti pikantních. Na některých se chlubí svým krásným zadečkem jen v tangách, jindy ukazuje své tělo v kvalitních podprsenkách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lottie Moss (@lottiemossxo)


Na nedávné fotce je Lottie dokonce nahá a přes bradavky má pouze nalepena růžová srdíčka, která zakrývají jen to nejnutnější. Ačkoli se vždy najde někdo, komu se tento styl chování nebude líbit, většina komentářů Lottie podporuje.

„Buďte ke svým prsům milí. Také potřebují nějakou tu péči,“ připsala k příspěvku autorka fotky. Setkala se s pozitivními ohlasy a souhlasem s myšlenkou, že někdy je příjemné spodní prádlo zahodit a nechat prsa „dýchat“.

„Srší z vás dokonalá energie. Kéž bych měla odvahu a sebevědomí jako vy,“ napsala jedna z fanynek. „Z jedné fotky tolik skvělých dojmů. Jste úžasná žena, nenechte si od nikoho mluvit do života,“ přidává se další.

S tím si pravděpodobně nikdo nemusí dělat starosti. Lottie je sama sebou a z těch, kteří její jednání kritizují, si rozhodně nic nedělá. Má svůj vlastní styl života a toho se zkrátka drží, ať se děje cokoli.

Zdroj: wikipedia.org, Instagram, stormmanagement.com
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články